Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen billentésérzékeny...

Milyen billentésérzékeny szintetizátort javasolnátok otthoni felhasználásra max 110-ért?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi az elvárásod, hogy billentés érzékeny legyen, ezt szinte minden szinti tudja Kb 40 ezer felett.itt egy link [link]

Bár melyiket választod, otthoni felhasználásra is megfelelö billentés érzékeny szinti mind.

2017. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, ezeket nézegettem, de úgy ár-érték arányban gondoltam.

Zongorázni szeretnék panelban, viszont hely és pénzszűkében (na meg persze a zaj miatt) egy rendes zongora nem megvalósítható. Ezért gondolkodtam szintetizátorban, viszont nem tudom számomra milyen lényegi különbség van egy 40 ezres, meg egy 140 ezres között, ami ugyanúgy billentésérzékeny.

2017. márc. 25. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, nem annyira szintetizátor, hanem egy

digitális zongora lenne inkább célszerü választás.

Ajánlok a figyelmedbe egy most Akciós digizális zongorát,

ami a leírás szerint kalapácsmechanikás, tehát a billentése

nagyon hasonló a valódi zongoráéhoz! 92 ezer lenne az ára, ez nagyon jó ár érték mert a kalapácsmechanikások 130 alatt nem kaphatók! Mindent tud ami neked lényeges, van fejhalgató kimenete is 2 ugy hogy senkit sem zavarsz vele.

Viszont a súlya 30 Kg a bépitet mechanikának köszönhetöen.

[link]

2017. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet akkor ilyenre lenne szükségem. Köszönöm a segítséget!
2017. márc. 26. 10:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár egy kicsit visszatartó erő, hogy ugyan le van akciózva, de az értékelése se túl pozitív, és nem találok róla sehol hasznos infókat.
2017. márc. 26. 13:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodok még: [link]
2017. márc. 26. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen az a Yamaha is megfelel ha ez inkább tetszik neked

ez is maximálisan megfelel arra amire használni szeretnéd!

2017. márc. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vásárlás előtt mindenképpen nézzél meg több hangszert. Milyen a billentyűzete, kényelmes-e neked, tetszik-e a hangja?
2017. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!