Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autósrádióval lenne gondom....

Autósrádióval lenne gondom. Segítség kellene ☺?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen rádióm:

[link]

A hátulján( [link] )

van 4db kerek csatlakozó amit nem tudok hogy mihez/mire való.Tud valaki segíteni?


2017. máj. 24. 22:23
 1/1 K...László ***** válasza:
A második linked, ami 100 képet mutat a google keresőjében, abban megtaláltam az egyiken a feliratot: Subwoofer jack. Ebayen 4500Ft plusz ingyen szállítás ez a készülék. Nem csodálkoznék, ha belül be sem lenne kötve a csatlakozó, csak a lyukat tömték be vele. Való igaz, mp3 BT USB SD FM lejátszó van ezresért is jó, de kikapcsolás után maximum hangerővel kapcsol be legközelebb. Azt nem tárolja, mert szoftverhibás. Nekem olyanom lett. Tettem mellé potit, mert gyönyörű a kijelzője, és nem akartam kidobni. Ennek is lehetnek ilyen bajai.
2017. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!