Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » "Leesett a teherautóról" Mit...

"Leesett a teherautóról" Mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünk tud szerezni laptopot, tv-t. És ezt mondta, hogy leesett a teherautóról. Ez mit takar? Ja és fél áron adja.

Nem értek hozzá, úgyhogy ne nézzetek hülyének. :)


2010. máj. 19. 22:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Csábító üzletnek tűnik,de én kihagynám.Nem szeretnék orgazdaságba keveredni.Rabosították egy ismerősömet is. Egy kocsi lopott tüzifát vett meg. 15 évre "megpecsételték".Ennyi volt állítólag az elévülési ideje.
2010. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod milyen laptopot akar rádsózni, akkor jobb, ha nem mész bele az üzletbe, mert lehet, hogy több tizezer forintot buksz el rajta...
2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
6%
Hol nem szarja le a vám és a rendőrség ,hogy veszel egy 50 ezres laptopot.
2010. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire naiv vagy, ne üsd bele az orrod a nagyok dolgába.
2010. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Enyém is teherautóról esett le, ajándék táskával és választható oprendszerrel.
2010. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom, hogy milyen a laptop, mert én is tegnap tudtam meg, de meg lesz kérdezve.

És hogy derülhet ki ez a dolog egyáltalán?

2010. máj. 20. 06:09
 17/25 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy 150000-es asust vagy lenovot vagy dellt kinálnak 90.000ért akkor érdemes megvenni, de ha valmai szar toshibát, fujitsut vagy acert kinálnak, akkor felejtsd el. Garancia nélkül csak olyan laptopot érdemes venni, ami megbizható, ritkán romlik el. Kérdezz utána! Mármint előtte :D
2010. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%
Még h a Toshiba sz@r... Vadbarom, sz@r a francokat...
2010. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen cuccot csak úgy vegyél, hogy előtte kipróbáltad és lefuttattál rajta egy rendszerdiagnosztikát (pl. EVEREST), amivel látod, hogy milyen hardver van benne és mennyire stabil a rendszer. Ha "nem lehet bekapcsolni", mert nincs rajta OS, akkor vigyél valami LINUX boot lemezt. Haveromat átvágták ezzel, vett egy gépet olcsón, aztán kiderült, hogy csak negyed annyi memória van benne, nem is kétmagos a proci és nem SSD, hanem szar HDD van a gépben. A fickót többet nem látta. Mondjuk ő volt a hülye, francnak dől be.


Orgazdaságért elvileg elővehetnek, de nem fognak. Ha a lelkiismereted nem jajveszékel, akkor az óvintézkedések után vedd meg.

2010. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Honnan gondolod, hogy nem fognak elővenni?

Everestre én is gondoltam, látatlanba nem venném meg semmiképpen.

2010. máj. 20. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!