Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kidobtátok már a VHS kazettáka...

Kidobtátok már a VHS kazettákat, audio kazettákat, CD-t, DVD lemezeket, bakelit lemezeket, floppy-t, És a hifit és a lejátszótokat lomtalanítottátok már?

Figyelt kérdés

Videomagnót, dvd lejátszót, lemezjátszót stb lomtalanítottátok már?


Nekem meg vannak a kazetták is és a lemezek is, és a lejátszok is meg vannak de kicsi hibájuk van már de még működnek.



2017. jún. 29. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem dobtam ki, elférnek a garázsban. :) Mellesleg van pár eredeti zenei CD-m, és pár eredeti DVD-s filmem bontatlanul, amelyeket olyasféle relikviaként őrzök. Igaz, működő lejátszóm nincs hozzájuk, de mindegy. :D


VHS-ből azokat szórtam ki, amiket már rongyosra néztem, tehát valójában már selejtek. De a jókat megtartottam, sőt van egy működő lejátszóm is hozzá... muzeális darab, mi? :) Sőt, VHS-en megvan eredetiben a teljes SW sorozat... vagyis a hat rész nyilván, plusz van egy német alámondásos Kommando kazettám is... nyilván ez inkább személyes relikvia. :D


Bakelit lemezem nincs, floppy talán akad egy-kettő, de nem tudom, van-e egyáltalán rajtuk valami. Szintén nincs meghajtóm hozzá, szóval ezt így nem fogom megtudni... jó, átvihetném haverhoz, neki van egy öreg gépe, amiben még van floppy meghajtó, de annyira nem érdekel.

2017. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

CD-t nem, DVD-t nem. Vinyl lemezt pláne nem.

Hifit nem is fogom, mivel ezzel még lehet úgynevezett "zenét" hallgatni, jó minőségben.

VHS szalag rengeteg van, majd ha lesz időm digitalizálni, akkor archiválom őket.

2017. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem...

Sőt, gyűjtöm a hanghordozókat. Még a magnókazettákat is. Bár azokból csak a műsorosakat, mert a házilag felvett az szerintem nem üti meg azt a szintet, amit érdemes lenne megvenni.

Ha valakinek vannak eladósorba került mulatós kazettái, keressen meg privátban.

2017. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor kérdezed meg?
2017. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 4 Többször nem.
2017. jún. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!