Mennyit erhet egy kindle amazon e-book olvaso?

Figyelt kérdés
Anyukam nyerte, de el szeretnenk adni, viszont otletem sincs mennyiert tegyem fel. Amiket neztem 30ezer korul vannak. Nem talalok rajta se szamot semmit hogy milyen tipus, csak kindle. Szerintetek mennyit erhet? Vadonat uj toltovel, dobozzal. Koszonom!

2017. aug. 14. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az alap Kindle, akkor érdemes olcsóbban adni, mivel a 32000-ért vehet a boltban garanciával bontatlanul az ember Kindle 8-at.

Nem tudom, hogy ti kibontottátok-e, de gondolom, hogy igen - ez szerintem csökkentő tényező a vásárló szemében. Plusz azt se tudom, hogy garancia van-e hozzá.

Mindenesetre 25-28 ezer körül lehet próbálkozni.

2017. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23ezer ft-ert hirdetem, eddig nincs jelentkezo. :( koszonom szepen a valaszod! :)
2017. aug. 29. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!