Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen asztali dvd lejátszót...

Milyen asztali dvd lejátszót érdemes venni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A gyerkőcnek szeretnénk karácsonyra amit ő is könnyen tud kezelin. Ja 4 éves.
2008. okt. 20. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hááát... egy négy éves gyereknek nem biztos, hogy a legcélszerűbb ajándék egy dvdv lejátszó - de te tudod...

akkor a tanács:

ha egyszerűen csak filmeket akarsz nézni, akkor vegyél egy olcsó, akármelyik tescoban, vagy auchanban kapható (jelenleg kb. 4000-6000.- ft) noname lejátszót.

igénytelen, simán lejátssza azokat a lemezeket is, amelyeket a márkásak finnyásan kidobnak, ha elromlik az ember szívfájdalom nélkül dobja a kukába és veszi a következőt. (nekem egy ilyen már négy éve kifogástalanul működik, az előző három évig bírta, akkor is csak a forgatómotorja hibásodott meg, olcsón meg tudtam volna javítani, de még úgy sem érte meg, hogy nem is kellett volna szerelőhöz vinni...)

ezek az olcsó gépek, ahogy a szakmában mondják, "lejátsszák a linzerkarikát is".

egy drágább gépet az ember sajnál kidobni, ha elromlik viszi a szervizbe, ott aranyáron javítanak és semmi garancia, hogy kis idő múlva nem romlik el megint - és hipp- hopp, máris elköltötted rá az árát, és akkor van egy használt, javított, gyakorlatilag értéktelen lejátszód...

(tudom, hogy hamarosan megjelennek majd azok a userek, akik elmondják, hogy miért mondtam marhaságot, de hidd el a leírtakat - tapasztalatból beszélek, éppen elég márkás, de legalább is drága cuccot javítok ahhoz, hogy tudjam, hogy mit beszélek...)

ha felvenni is akarsz, akkor már nem úszod meg ilyen olcsón, ekkor érdemes egy kicsit drágább berendezést venni (de itt sem a csúcskategoriát!). arra figyelj, hogy feltétlenül legyen benne vincsi, mert a direkt felvevők sokkal kevéssé rugalmasak.

2008. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Divx-eset vegyél.Ez tud tömörített dvd-t lejátszani,így 1 lemezre ráfér 5-6 film vagy mese is.Az olcsó is ugyanolyan jó mint a drága,ha elromlik nem kell drágán szereltetni,egyszerűen vesztek másikat.
2008. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is eg ynem túl drága tipust ajánlanék.Tescoba lehet kapni, Millenium márkájú, és hidd el nagyon jó, mindent lejátszik az égvilágon, akár a szeletelt parizert is.

Nekem megvan 2 éve, és csak dícsérni tudom, míg a tesóm sonyja fél évet birt ki.

2008. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző válaszolóval értek egyet : Millenniumot vegyél , még a kazánlemezt is lejátssza .
2008. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a válaszolókkal! Nekem is olcsó Millenium van. Mindent lejátszik. Most vettük, mert az elöző 3 év után elromlott. Az Hunday volt, mindent lejátszott és 6000ft volt. Egyáltalán nem sajnáltam kidobni és venni másikat, kiszolgáta az árát. A drága lejátszók nem játszanak le mindent és azok is elromlanak.
2008. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!