Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Itt Romániában még legális...

Itt Romániában még legális szórakozóhelyeken a nyerőautomata. Egy helyen sokat játszodtam és egy idő után megfigyeltem, hogy a duplázásnál (piros-fekete) akárjányszor megyek mindig ugyan abban a sorrendben következnek a színek. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy adott programozás szerint adja le ezeket? Ha időt meg pénz áldoznék rá, és kitapasztalnám akkor rengeteget tudnék így nyerni, hogy lejegyzem a duplázásokat.
2017. szept. 4. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Ezek a gépek mind "programozottak" azaz nem teljesen véletlen-szerű a viselkedésük. Úgy van megoldva hogy statisztikailag, hosszabb távon mindig a "ház" nyerjen.

Jópáran megélnek abból hogy rájöttek, bizonyos gépek hogyan viselkednek - pl. ha látnak egyet egy bizonyos konkrét "állásban" már tudják hogy azon kell játszaniuk, hogy az esélyeket maguk felé billentsék.

2017. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, megfigyeltem hogy ahányszor játtszok mindig ugyanabban a sorrendben történik a nyeremény duplázása, vagyis ha kis téten kitapasztalnám nagy téten rengeteget tudnék profitálni.
2017. szept. 4. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá.

De én németbe láttam hasonlót, egy autóhofban.

Ahol a kamionsofőrök , főleg törökök játszottak a gépeken. Volt ott egy kis kalapos ember, olyan " stüszi vadász ", amikor úgy gondolta , vagy úgy látta akkor ő játszott.

Nem sokáig, néhány játék után annyi pénzt adott a gép neki hogy alig tudta eltenni. Tele lett a kalapja is. Utána ott hagyta , és majd valamikor sokára jött megint, és mindig nyert. Tehát biztos tudta , ismerte a szisztémáját a gépnek.

2017. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiszámíthatod, viszont a különböző téteken máshogy viselke-

dik a gép. Azon a téten kell próbálkozni, amelyikkel nyer-

ni akarsz.


Anno én is sokat játszottam, ismertem is 4-5 gépet, szépen

meg is fejtem őket. Kis tétel csak annyit kellett pörget-

ni (párszáz forintot), hogy mennyire lehet belőle pénz

kivenni. Ez csak egy támpont, közel sem biztos, hogy nagy

téten is úgy adja, de legalább volt egy "jel".


Fiatal koromban volt, hogy úgy mentünk bulizni, hogy

volt 400 ft-om, ebből csináltam 28 ezret, aztán irány

a diszkó :)


Viszont a duplázásokra oda kell figyelni, mert nagy té-

telnél már igencsak a főkönyv játszik. Láttam embereket

rácsapni 48 ezerre úgy, hogy meg is kapták, de ugyanennek

az embernek elvette az 1200-s dupláját is minden szívfáj-

dalom nélkül. A trükk, hogy tudni kell, mennyin áll a

számláló :)

2017. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ilyen gépeket szervizeltem, előfordul hogy megakad a rnd generátor és nagyon rövid ciklusokat csinál, láttam olyat hogy minden 4ik ciklusban 3 piros bar-t adott :)


ha látsz ilyen gépet fosszad ki, legnagyobb téttel játsz, az kétszeres possible-t ad alapból

2017. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakozóhelyen legális? Kocsmában pl nem szabad ilyeneket tartani már? Ki akarok Erdélybe költözni és gondolkodom, hogy egy ilyen bizniszbe kezdek
2021. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!