Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baj a HDMI kábelekkel,...

Mi a baj a HDMI kábelekkel, milyet vegyek, hogy biztos jó legyen?

Figyelt kérdés

A laptopomat szoktam csatlakoztatni a tv-hez és úgy filmezek. Vettünk is 2 kábelt hozzá, mind a kettő működött is szépen. De egyik napról a másikra tönkrementek. Mind a kettő egyszerre, pedig az egyiket csak párszor dugtam be, másikat használtam sokszor. Mindent végigzongoráztunk, megcseréltük, kipróbáltuk az összes bemenetet, beállításokat mind a laptopon, mind a tv-n és semmi. Kérdeztem páromat, milyet vett, azt mondta, elég olcsó volt. Most vettem rendeltem egy újat, ez is olcsó, de aranyozott, 4K 2160p TV HDTV LCD Plasma 3D LED HD Audio Video Lead.

Szóval csak az érdekelne, hogy most már sajnos ez a normális, hogy pár havonta az ember cseréli a kábeleit? Számíthatok e arra, hogy veszek egy drágát és kitart pár évig? Vagy most már ez is olyan, mint a többi elektronikus eszközünk körülöttünk? Örüljünk, hogy az 5 éves mosógépünk még működik és az alig 1 éves mobilunk már olyan öreg, hogy jó, ha 1 napot kibír, aztán tölthetjük újra.


2017. okt. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
cibáltad?
2017. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha akkora értelmes válaszokat kap az ember a kérdésére, hogy csak lesek, hogy erre, hogy nem gondoltam? Szerinted, ha cibáltam volna, kérdezném, hogy mi a baja a kábelnek? Annyira azért nem vagyok sötét, hogy ha cibálnám, nem esne le, hogy valszeg megszakadt a kábel...
2017. okt. 4. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a cibálás úgy is értendő hogy nem szándekosan, hanem feszül a kábel valami miatt és a muff majdnem fordul ki a helyéről.
2017. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet hogy rossz a muff a gépben
2017. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!