Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sal 2610 f házimozi fronthangf...

Sal 2610 f házimozi fronthangfalhoz milyen erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pár fent említett hangfalam, 150/ 250 wattos elvileg ehhez milyen erősítő lenne a legjobb?

( nem azt akarom, hogy add el vegyél jamo, jbl, stb hangfalat mert ez gagyi, nekem erre telt) szóval hozzáértók szerintetek?



2017. okt. 3. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak a két frontot akarom használni stereoba, egyenlőre nem tervezek mélyládát stb
2017. okt. 3. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezel mélynyomót akkor bármilyen sztereó erősítő jó lenne csak az ohm ot vedd figyelembe erősitő azért ne a legszarabb de egy ilyen 40.000Ft ért találsz hozzá illő erősitőt de ne számíts világmárkára
2017. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fenui válasza:
Ha sztereóban szeretnéd alkalmazni, én egy hifi erősítőt ajánlok, ami képes kezelni a hangfalak impedanciáját. Ha nem házibulit akarsz hangosítani, akkor a teljesítmény szinte mindegy, bár a 10-20k forint körüli tartományra számíts. Magasabb impedanciát még csak-csak képes kezelni az erősítő (hangerőt veszítesz), de a kisebb impedanciájú hangfalakat szétszedi a nem megfelelő erősítő, nagyon rövid úton tönkreteszi.
2017. okt. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sony STR DB 870 QS

Erősitő megfelelő hozzá? Ilyet szereztem, csak ugye ez a hangfal 8 vagy 4 ohmos? Nem értem ha a melyik is megy 4 ohmos ha meg a mélyláda nincs bekötve meg 8? Most hová állitsam az erősitőn az ellenállás kapcsolót? 8 ra vagy 4 re?

2017. okt. 6. 23:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyik = mélyláda... bocs a szótár okoskodik
2017. okt. 6. 23:09
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

A tartozékok áthidalásával 4 ohm lesz az ellenállás?

2017. okt. 6. 23:14
 7/7 fenui válasza:
Ha azt írta, aszerint kell továbbmenni, tehát a teljes szett 4 ohm, a megnevezett részek meg ahogy le lett írva.
2017. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!