Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy gépem, ami egy kisebb...

Van egy gépem, ami egy kisebb gépigényű játékot kevesebb FPSsel visz mint egy nagyobbat (MTA)! Mit kellene tennem? Több infó lent!

Figyelt kérdés

Gépem:

Processzor (CPU): AMD-A10 7700K

Videókártya (GPU): GTX 1050Ti

Alaplap: LC Power 500W

Memória: 8GB RAM, 1TB Winchester

OS: Windows 10 x64


Nos, van 2 játék. Az egyik a Rainbow Six Siege amit stabil 70-100FPSsel visz a gépem, viszont az MTA-n belül a SeeMTA szerverét 30FPSsel alig viszi el. Mi lehet a gond? Pedig tudtommal a rainbow six siege sokkal magasabb gépigényű mint az MTA-n a SeeMTA.

Aki nem ismerné magát a SeeMTA-t. Átlag 450-700 játékos van rajta és tele van módolással. A gépigénye valahova a GTA SA és GTA IV közé tehető!



2017. nov. 1. 16:32
 1/3 Captain Logic ***** válasza:
Mert az R6 viszonylag jól van optimalizálva, a SeeMTA meg egy rakat f*s.
2017. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tibi0919 válasza:
Szia nekem egy: I3-550 3.2Ghz 4GB RAM és egy GT 710 vidikártyás (kb 50000Ft) gépem van én is játszok a seemta-val kekem KB jó eseben 15FPS em van ami elég sz@r de ez van amit hozzátennék kogy a szerver egy f*s ingyenes nem kell tőle többet várni és a GTA V is jobban ment a gépemen mint az MTA (egyéni véleményem de nem biztos ugyanis nem értek hozzá de ott van kb 600 játékos és abbol sok gyereknek a pingje 100 fölött van amit szintén terheli a szervert...) ui.: és reggel szoktam (hétvégén) játszani és kb 9 óráig nekem is megvan a 30FPS de később meg 15 vagy akár 9 fps em is van de ha pl 80 an vannak a szerveren akkor pedig mex látóhatár mellett is volt 50FPS em szóval passz én se értem hogy miért ennyi pedig akik videóznak azoknak meg gyakran megvan a 60FPS de tényleg nem értem
2017. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tibi0919 válasza:
Utóui.: kicsit elírtam a mondatokat bocsi :)
2017. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!