Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezem jobban a kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem jobban a kisebb péniszt, a nagyobbat meg szinte nem érzem?!

Figyelt kérdés

4 évig voltam együtt a volt párommal, ñeki szerintem elég kicsi pénisze volt. 14-15 cm körül.

Vastagságra meg átlagos vagy annál kicsit vastagabb. Szerettem nagyon.

Megismertem egy másik férfit, nem lett a reszemrol komoly a dolog.. de a lényeg , hogy neki 19-20 cm. Kb olyan vastag mint a volt páromé és nem érzek semmit kb szex közben, csak ha nagyon osszeszoritom a lábaimat.

Ez miért van ?


2017. okt. 28. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a 14 nem kicsi. Az átlagos. 11 körül van a kicsi.
2017. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy kisebb és akkorát elvezek tőle hogy csillagokat látok. A másik meg swmmi.
2017. okt. 28. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14-15, mint kicsi? Na, látom téged is a Brazzers világosított fel.
2017. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni.

Akkor is van köztük 5-6cm

2017. okt. 28. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Lelkileg vele jobban passzoltál. Nem csak a méret a lényeg, hanem a szeretet is.
2017. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat de ennek kicsit kamuszaga van.
2017. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 De tudod mit,lehet hogy a vastagabb jobban kitöltött és nyomott pontokat,viszont a hosszabb eléri a végén más pontokat amiket még nem ismersz.Az nem elég ha valakinek jó mérete van azt tudni kell használni is.Aztán van nő aki nem reagál erre,nem érez ott,nem tanulja meg vagy nem tudja érezni,hanem a rövidebb de szélesebb a jó.
2017. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én a hosszabbnal vagy nrm éreztem semmit, vagy fájdalmat ha teljesen benyomta durván.


Nem kamu,nekem is meglepő. Azért tettem fel a kérdést.

2017. okt. 28. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert van. De ugyan ezt vettem eszre. En is a kicsit jobban erzem es az orgazmusaim is sokkal nagyobbak. A nagynal ugyan igy ha osszeszoritom a labam vagy "szoritom" a puncim ra akkor van orgazmusra lehetoseg de akkor se az a huudejajde hatalmas. Es sokkal tobb ido is. En elengedtem ezt a kerdest mondjuk mar 9 eve kisfarku baratom van es spha nem is akarnam lecserelni. Pont kenyelmes mindenhol ;)
2018. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!