Egyetemre milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Max 120 000 Ft az, amit rá szánnék. A lényeg az, hogy ne ez a vastagbumszli legyen, és remélhetőlegkibírjon 5 évet. Nem szeretném, hogy ha csak nagyon alap dolgokat tudna, nem egy "őskövüketre" vágyom. Lány vagyok, annyira nem értek nagyon az ilyenekhez, ezért fordultam ide, hátha itt valaki tud segíteni :) Itthon ASUS X554L van, ezzel semmi baj nincs, egyedül a képernyőjét összetartó 2 patent törött el, ezáltal nem lehet lecsukni. :/ Tehát jó lenne, hogy ha strapabírós laptop lenne.

2018. jan. 9. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali! Bocs ha offolok de a laptop miért szükséges? 10 éve jártam egyetemre, akkor még simán jegyzeteltünk, most újra fogok járni - a laptop nagyon elengedhetetlen része a dolgoknak, vagy elindulhatok nyugodtan egy füzettel is? Feleslegesen nem cipelném ha nem muszáj.

Nekem amúgy hp pavilion g6 van, már vagy 4 éves de kutya baja, egyszer kellett a ventilátort megcsináltatni, ennyi volt. Egy karcolás nincs rajta, nagyon vigyázok rá.

2018. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
GYakran ínhüvelygyulladásom volt az írástól, pedig mapi szinten 3 oldal amit írok max! De lehet, hogy a 6 év röplabda is rásegített + a görcsös tollfogás. Így max gépeléssel tudnám kihúzni ezt azt időszakot...
2018. jan. 9. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaa értem, köszi! Azt hittem van valami amihez kellhet a technika :)

Nekem a hp bevált, kollégák közül többen is asus-t használnak, de árakban nem vagyok otthon, évek óta nem vettem ilyesmit.

2018. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért csak ócska műanyag gagyit kapsz, ha újat akarsz venni. Sajnos hiába vékony, ha belül nulla az egész. Ha 5 évig használni szeretnéd, akkor vegyél külföldről behozott használt üzleti gépet, Thinkpadot vagy Dellt. Néhány tízezerért sok évig használható gépet kapsz. Van több cég is, amelyik ezeket behozza és árusítja (billentyűzet magyarra matricázva, Windows is magyar, fél év garancia és táska ingyen)... De 4 GB és i5 vagy i7 legyen a proci, 64 bites a rendszer. Az nem gond, ha gyenge az akku, azt lehet kapni külön is.

[link]

2018. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!