Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Angliába élek előfizettem upc...

Angliába élek előfizettem upc re 120 adásra. Kivittem az upct. Mivel tudnám megerősiteni a jelet?

Figyelt kérdés

Csak sajnos gyenge a jel 120 csatornából 10 megy csak.Mivel bírnám megerősíteni a jelet?A parabola atmérője 100 cm.

ezek érnek valamitt?: [link]


2018. jan. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Egesz pontosan mit is csinaltal? Itthon vettel UPC direct-et, es kivitted Angliaba? Ki allitotta be az antennat, te? Muszerrel csinaltad, vagy 'szemre'? (ez mondjuk koltoi kerdes volt...)


Azt nem ertem, hogy ha valakinek halvanylila segedfingja nincs valamirol, minek all neki? 'Okosba' megoldjuk, mi? Siman lehet hogy az adott muhold onnan mar kevesbe latszik, az iranyzekot is elronthattad, oszinten szolva szerintem muszer nelkul soha az eletben nem fogod rendesen beallitani.

2018. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fordítsa parabolatányérját 0,8 ° nyugati irányba.

[link]

Az is probléma hogy nem kifejezetten kielégítő a lefedettség, ehhez társul a lehetséges pontatlan pozícionálás.

Kell keresni egy antenna szerelőt aki beállítja.

A Thor 5&6 0.8 ° W műholdak sugározzák a UPC műsorát, aki ért hozzá rá tudja állítani.

2018. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen sokat javítana a helyzeten:

[link]

2018. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:

veszel egy ilyen fejet: [link]

a beállítás sem bonyolult,csak rá kell szánni az időt.a 100-as tányér bőven elég,ezzel a fejjel és pontos beállítással nem lesz gondod.

2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!