Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videókártya (GPU) kihasználtsá...

Videókártya (GPU) kihasználtság 0-1%. Miért?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy gtx 1050-es 2gb-s gddr5-ös ideókártyát a számitógépembe. Kevesebbet produkál mint vártam. CS:GO 50-60 FPS. GTA 5-22FPS. mikor megnéztem a gpu kihasználtságát gta 5 futtatása közben 0 illetve 1 %-ot irt. A számitógép adatai: intel core 2 duo E7600 CPU, 8GB RAM. személy szerint a régi processzora gyanakszom de a cpu kihasználtságnál 50%-ot irt.

2018. febr. 5. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudja a géped "kihajtani" a kártyát
2018. febr. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egy videókártya rendesen működjön etetni is kell adattal.

Core2duó proci esetén az 50%-os kihasználtság jó esélyjel azt jelenti, hogy az egyik mag fullon megy, a másik meg semmit se csinál.

Mert ilyen programot használsz.

2018. febr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az alaplapod támogatja az 1333-as FSB-t válts Q9650-re, vagy szerezz egy Quad processzort ami illik az alaplapodba. A másik megoldás komplett alaplapcsere frissebbre viszont az úgy már egyből nagyobb kiadás lesz.


[link]


Új i3 7100 viszonya a Q9650-hez :


[link]

2018. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!