Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy LG L194WT-SF monitorom...

Van egy LG L194WT-SF monitorom. Az a baja, hogy egyáltalán nem akar bekapcsolni. Tegnap szétszedtem, és láttam, hogy 2 kondenzátor fel van púposodva rajta :S Ilyenkor mi a teendő? Vigyem el szakemberhez, vagy vegyek 2 kondit, és csináljam meg én?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 09:15
 1/4 Jovanny ***** válasza:
Azok a kondik valamitől elszálltak ám. Azt is keresd meg, mi okozta. Az baj, ha a tápáramkörben fel vannak púposodva kondik. Ha mégis kicserélnéd, mindenképp figyelj az adataira.
2010. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor minden kondit cserélnek tudtommal nem csak azt a 2őt.. Lehet hogy a mellette levő is a végét járja, kár csak 2-vel szenvedni..
2010. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

cseréld ki őket menni fog simán

ha van pákád percek kérdése....

ha ráérsz érdemes az összes kicseréni,de első körben lehet kipróbnálnám a 2 hibás cseréje után...


sokszor alulméretezik, vagy gagyit raknak bele azért pukkannak el...

2010. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14:52 - Kösz a tippet :)
2010. jún. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!