Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet drón vizsgát tenni...

Hogy lehet drón vizsgát tenni online? Mert, olvastam hogy (250g -2kg drónok -ig) online e-learning tanfolyamot kell elvégezni.

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt : [link] , és itt indul ilyen kurzus. Csak nem tudom hol kell regisztrálni? (Mert, nem tudok belépni)

Vagy, ha valaki tud más oldalt, hogy hol lehet meg szerezni ezt a képzést, azt megköszönném! (ebben a drón kategóriában: 250g. - 2kg. -ig.)



2018. febr. 11. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs egyetlen hivatalosan elfogadott drón pilóta képzés sem. tanfolyamok vannak és hasznos is lehet az elvégzésük, de hivatalosan semmire nem jogosít fel egy ilyen. akár online végzed, akár máshol.
2018. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!