Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Néha csikoz a kép játék...

Néha csikoz a kép játék közben többi lent?

Figyelt kérdés

Szoval az lenne a problemam,hogy a jatekoknal (nem mindegyiknel) neha csikoz a kep..

Vizszintesen.

Arra lennek kivancsi,hogy van e ra modszer ,hogy kideritsem ,hogy a monitor vagy a videokartya e a baj.

Lg 27mt77d-pz tv monitort hasznalok, eleg jo, jatekra is ,Xboxon nem volt olyen problemam.

Videokartyanak pedig egy Geforce gts 250et hasznalok.

Hdmi kabellel vannak osszekotve.

A Tv szinte uj,ahogy a videokartya is,szoval nem valoszinu ,hogy hibasak lennenek.

Lenne ra mod ,hogy kideritsem melyikkel van a "baj"?

Par jatek ahol eszleltem a jelenseget :

-Wolfenstein

-Clone drone in the danger Zone

-Banished

-Spintires

-Cod 4

(Nemtudom szamit e ,de mindegyiket 1920x1080on jatszottam)

Nehany jatek amiknel nem erzekeltem :

-Cs 1.6

(hirtelen csak ez jutott eszembe:D)



2018. febr. 21. 18:26
 1/2 amper007 válasza:
Nálam diablo3-ban csinálja, ha melege van a kártyámnak , hogy a kép alsó egy pixel vastag sorában mindenféle fehér/fekete csíkok jelennek meg. Sajnos, ez a tapasztalataim szerint videókártya memória hiba, ami csak melegedés hatására jön ki. Valószínűleg a ramod egy olyan szegmense amit nem minden játék tölt ki/vagy nem használja fullra a videókártyád tehát nem melegszik el. Sajnos ezt ha driver új/régi nem orvosolja akkor ez hardware hiba. Tanácsolnám neked futass valamilyen videokártya benchmark progit, mert az ad a szájának, ha ott is jelentkezik akkor kezdj el gyüjtögetni, ha nagyon zavar a csík.Ha elvagy vele akkor, ráérsz cserélni.. Nekem több mint 1 éve csinálja.
2018. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat koszi :D
2018. febr. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!