Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csíkoz a Benq GW2255 monitorom?

Csíkoz a Benq GW2255 monitorom?

Figyelt kérdés
Igen, de még mennyire. Ez főleg játékoknál észrevehető, a sötét felületeken. A kártyám egy HD7850 és Dsub a kapcsolódás, HDMI összeköttetésre pedig nem képes a monitorom. Van ötletetek, hogy miért van és miként megoldható?

2013. szept. 8. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is Hd7850-em van 2Gb oc és nekem az volt, hogy a sötét helyeken piros pontok jelentek meg, mintha zajos lett volna, azután egyre rosszabb lett.
2013. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem a hiba nem ilyen természetű. Csak a csíkozással van gondom, mintha a monitor és a játék által használt frissítési frekvencia különbözne (így is van).


A gép 60HZre rakja max, mert CRT monitornak érzékeli, de ez egy LED monitor.

2013. szept. 8. 12:28
 3/6 BM-Striker ***** válasza:

Nem, az lcd-k 60hz frissítéssel működnek alapból.



Vidd be garanciáztatni a monitort.

2013. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A monitort tegnap vettem. Nem lenne kicsit erős?
2013. szept. 8. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"mintha a monitor és a játék által használt frissítési frekvencia különbözne (így is van). "

Ha ez okozza, a V-Sync bekapcsolása a játékban megszünteti a problémát.

Kérdés mit értesz csíkozáson?

Nálam ilyen esetben egy lassú vízszintes "hullám" ment végig lentről fölfelé, főleg gyors fordulatoknál. (Just Cause 2)

Ha a monitor hibája, akkor örülj, hogy ilyen korán kijött. Három napig cseregarancia van.

2013. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy az analóg kapcsolattal volt gond. DVI kábel megoldotta.
2013. szept. 9. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!