Milyen hangcuccot vegyek a keverőpultomhoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a keverőpult már megvan. Itthon csak egy bluetooth-os (Sony SRS-XB30) hangszóróm van, ami nyilván nem ideális ehhez. Két dolog a fő szempont, amihez kellene: egyik az, hogy rákössem itthon a keverőpultra, és megtanuljak zenéket keverni, a másik pedig az, hogy elkezdjem tanulmányozni az FL Studio használatát. Kérlek szépen segítsetek nekem, hogy milyen hangszórót kéne vennem? Aktív, vagy passzív,vagy studió monitor.. stb. ? Újonnan 50 ezerig mehetne max az ár. Előre köszönöm!

2018. febr. 24. 13:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Enyhén vicc kategória, max kerti partyba tudom elképzelni háttérzajnak.
2018. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Oké, elfogadom a véleményed, de akkor a kérdésem az lenne feléd, hogy van-e jobb 50 ezerért újonnan nála, és ha van, akkor mi?
2018. márc. 27. 15:44
 23/24 anonim ***** válasza:
Az első oldalon ott a tipp, nem kell...te dolgod...
2018. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből nem lehet csodát művelni... legjobban azzal jársz, ha veszel egy használt erősítőt, én pioneert ajánlanék, meg hozzá valami nagyobb hangszórós Orion hangfalakat. Sztem kijössz 50ezerből.
2018. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!