Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek lehet abból...

Szerintetek lehet abból valami baj ha összedrótozva használom a hangfalam ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés

Nos van egy 5.1-es Orion HT-420-as hanfalszettem és már megvan néhány éve a távirányítója meg elromlott és nem tudom csak 5.1-es módban használni de mivel a távirányítóján kívül semmi baja nem dobom ki... szóval laptophoz használom és van hozzá 5 ilyen átalalkítós kábelem:


[link]


és úgy oldottam meg hogy laptophoz tudjam haszálni hogy a 4 kábel Jack végét meg az 5. kábel rca végét összeszigszallagoztam majd két dróttal összedrótoztam de vigyáztam arra hogy a két ellentétes pólus le érjen össze... elsőnek azt a kettőt drótoztam össze ami a rca külső felére meg a jack aljára megy ki aztán azt leszigszallagozta hogy a felső drót biztosan ne érjen hozzá az alsóhoz majd a azt is rátekertem úgy hogy az rca kiálló kerek pöckére tekertem meg a jack dugó két felső felére... majd ezt is jó erősen odaszegetelőztem... így szól mind az 5 kis hangszórója meg a mély is..



így használhatom szerintetek gond nélkül?



2014. ápr. 27. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi nem lehet... max néha érintkezési hiba ha nem rendesen kötötted össze.. ragaszd le öket azért..
2014. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... le van ragasztva nemtom hány réteg szigetelővel minden irányból...:D
2014. ápr. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!