Vettem egy philips smart tv-t. A menuben mindenfele amerikai cuccok vannak: netflix, bbc news, bbc sport, brazzers. Raadasul mind elofizeteses dolog ugye. Ezek helyere lehet betenni dolgokat, mint pl egy chrome?

Figyelt kérdés
Mikor megnyitom a sajat bongeszojet, a taviranyito nyilaival csak ugy tudok haladni, hogy 5 perc mire aterek a tv egyik sarkabol a masikba, ha radugom az egeret, az meg akad, mintha 2 fps lenne kb.. ez hatalmas csalodas eddig.. ma jott meg, 126 centis.. en vartam tul sokat, es ennek tenyleg igy kell mukodnie?
2018. jún. 13. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem egy regi szeriat kellett volna venni. Ez mar igy marad. Persze ertem, hogy ez volt olcso.
2018. jún. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz kepest mekkora fos, nem volt olcso, mar ne haragudj. Ocsemnek is ekkora van, samsung, ugyan ennyi volt kb, megis tud normalisan mukodni.
2018. jún. 14. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A vasarlas elott hany tesztet, velemenyt, bemutato videot, leirast neztel meg?
2018. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Petyaaa21431 válasza:
Kitalalom 49pus6162?
2018. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Petyaaa21431 válasza:
Figyelj nemrosszak ezek a Philipsek nekem 55 ös van egyebkent 2017 es modellek, csak meg nem epp a legstabilabb a szoftver.. majd adnak ki frissiteseket, jo tv mert szep kepe van ps4 el hasznalom hibatlan, csak a megfelelo beallitasokat is jol elkell talalni.
2018. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös a választ. Ez biztos, hogy szoftverfrissítéssel javulni fog? A képével tényleg semmi baj.. az zavar leginkább, hogy ha neteznék rajta a böngészőjével, akkor amint behoz egy reklámot, azt nem külön ablakba teszi, hanem a másik helyére.. visszalépni, bezárni nem lehet.
2018. júl. 3. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A tévére kijelzőként kell tekinteni és leginkább ezt tartani fő szempontnak mikor vásárolunk. A tartalomfogyasztásra dedikált eszköz a javasolt. Erős Android tv box, HTPC, Apple TV stb.

Viszont van egy javaslatom, ha ez egy Androidos széria akkor Google Castet kell használni. Telefon böngészőjében kiválasztod a kívánt videót és a Cast ikonnal kiküldöd a tévére.

2018. júl. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!