Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani normális...

Tudnátok ajánlani normális gitár erősítőt főleg otthoni gyakorlásra?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szemeztem a Roland Cube erősítőkkel, de sajnos mire lenne rá pénzem már nem kaphatóak újonnan (csak a "kicsi" verziók).


Ehhez hasonló minőségű erősítő érdekelne elsősorban főleg otthoni gyakorlásra és metálra.


Maximum ár nagyjából 80 ezer Ft, de inkább kevesebb.



2018. jún. 20. 10:09
 1/7 Mojjo ***** válasza:
Ennyiből számomra egyértelmű és abszolút best buy egy Boss Katana 50. De nem tudom, mennyire szeretnél modellezőst.
2018. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet modellezős is, feltéve, hogy jó minőségű és ténylegesen használható :D
2018. jún. 20. 13:22
 3/7 Mojjo ***** válasza:
Próbálj ki egy katanát,baromi sokan szeretik, slágertermék most. Több boltban is szokott lenni kipróbálható, kirakott példány.
2018. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a Boss Katana egyébként nagyon jónak tűnik, gyakorlatilag a Roland Cube újabb verziója.
2018. jún. 20. 14:50
 5/7 Waff ***** válasza:
Boss Katana = full "műanyag" hangzás. De lehet valakinek pont ez tetszik...
2018. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:

@5: Boss-os hangzás :D Van egy tipikus íze. Nekem tranzisztoros mezőnyben a tisztái teljesen rendben vannak, a torzítottjai nem tetszenek, de nagyon Boss-osak. Rengetegen szeretik. Meg kell hallgatni.


Amúgy szerintem minden tranzisztoros erősítőnek full műanyag hangja van. Nem kicsit, brutálisan. De egy értelmes csöves meg nem olcsó. Ajánlanék egy Orange Rock 15-öt, 3x annyiba kerül, mint a megadott keret. Szóval sajna marad a tranzisztor, meg a műanyag hang. Vagy valami 1W-Blackstar csöves kombó, vagy egy alap Bugera talán kijöhet... De nem tudom, hogy ezek a kis izék mennyire jók...

2018. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Boss hangzását én kifejezetten szeretem (ugye a Roland is Boss, pontosabban a Boss is Roland :D). A "műanyag" hangzásról meg annyit, hogy otthoni gyakorláshoz teljesen jó, több száz ezer Ft-om meg nincs normális csöves erősítőre. Egyébként én nem is igazán veszem észre, hogy furcsa lenne a hangjuk ezeknek az erősítőknek, nyilván nem több ezres koncertre tervezték őket, a célnak pedig megfelelnek.

Ez a Boss Katana nagyon megtetszett, szóval ezt rendelem, ha nem jön be maximum eladom. :D

Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!