Nemrég kaptam 1 bluetooth hangszórót amit nem tudok beüzemelni. Hogyan tudom beüzemelni?

Figyelt kérdés
Németül van a leírása és igaz nem értek nagyon ezekhez a bluetooth-os hangszórókhoz de be se tudom kacsolni hiába csatlakoztatom a telefonhoz is nem csinál semmit pedig biztos nincs lemerülve Kép: [link]

2018. júl. 1. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt is erdekesnek talalom hogy ni cs rajta bluethoot jel ...
2018. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Euronics-ba beviszem ott megnézik?
2018. júl. 1. 22:24
 13/20 anonim ***** válasza:

Pedig a piros az 90% ban azt jelzi hogy lemerult ...

Esetleg peobald meg egy masik teloval hatha az latja

Ha nem megy akk dugd ra toltore es holnap reggelig toltsd

2018. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát ha onnan vettek neked akk igen de ilyen kutyukre szokott lenni garancia szinte mindig ... ha nem mukodik kicserelik
2018. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na hát egész éjszaka töltöttem de itt az is lehet baj hogy azt se tudom ezt hogy lehet bekapcsolni.valakinek a képről nem jön le hogyan kell?
2018. júl. 2. 08:19
 16/20 anonim ***** válasza:

Az alsó kapcsolót kell benyomni hosszan. Nem tekerni jobbra-balra, hanem egyenesen benyomni.


Ha bekapcsolt akkor valószínűleg adni fog valami hangjelzést. Ha ez megvan, akkor a telefonodon látni fogod. Ezután párosítod, ha kér jelszót, akkor az általában 0000 vagy 1234 szokott lenni.

2018. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na mukodik mar? :)
2018. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem..Fogalmam sincs mi a baja de már hagyom is nyomtam a bekapcsológombot vagy fél percig, egész éjszaka töltöttem,próbáltam csatlakoztatni telefonhoz is Semmi.De már hagyom is maximum beviszem az euronicsba de szerintem ők se tudnak vele mit csinálni.:( Viszont köszönöm a segítséget! :)
2018. júl. 2. 18:58
 19/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van olyan bluetooth hangszóró, amit ha bekapcsolsz még nem megy párosító módba. Ezt sokszor egy külön gombbal lehet megoldani, bluetooth jel van rajta, azt kell megnyomni. Vagy a bekapcsoló gombot hosszan úgy, hogy mikor ki van kapcsolva, bekapcsolod vele de a gombot lenyomva tartod.
2018. júl. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Németül van a leírása "

Google Translate. 3 nap alatt már ki lehetett volna izzadni valamit belőle.

2018. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!