Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélynyomót vegyek a...

Milyen mélynyomót vegyek a kocsiba 4db 50 wattos 4 ohm-os hangszóró mellé? Kb 20 ezrem van erre a célra . Bocsi kezdő vagyok még

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Impedanciának ebben az esetben annyiból nincs köze a meglévő rendszerhez, hogy a mélynyomónak kell egy saját végerősítő, ami meghajtja, vagy lehetséges aktív mélynyomó is, ami egybe van építve az erősítővel.

Tehát a mélynyomó impedanciájának és teljesítményének a saját végfokához kell illeszkedni, nem a többihez, amihez köze sem lesz. A basszusok szintjét, arányát a többihez képest pedig úgyis igény szerint állíthatod az új végfokon.

Az új végfok igényel egy sztereó kimenetet a fejegységről, abból választja le magának a közösített mélycsatornát. Ilyen erősítők általában átkapcsolhatók sztereó vagy monó kimeneti üzemmódra, neked az utóbbi kell, bekapcsolható szűrővel, vagy direkt sub célú végfok szükséges. Vagy aktív láda, ahogy említettem.

Típust majd ír más, aki tud, én nem vettem mostanában ilyeneket, de gondolom szétnéznék a választékban, azután amelyik szimpatikus, praktikus, elfér stb. azt venném meg.

2018. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Most akciós, és nagyon dícsérik a vevők is

2018. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nagyon köszönöm a részletes segítséget ;)
2018. júl. 27. 15:34
 4/5 A kérdező kommentje:

én ezekre gondoltam de ha valaki tudna jobbat kérem segítsen

melynyomo.arukereso.hu/blaupunkt/gtb-8200-a-p219276892/


melynyomo.arukereso.hu/magnat/edition-bs-30-p110809481/


melynyomo.arukereso.hu/alpine/swt-12s4-p215323074/


melynyomo.arukereso.hu/jbl/gt-x1200-p352323577/

2018. júl. 27. 15:36
 5/5 JulesTS ***** válasza:

#2-es hozzaszolasban egy hazimozi erositohoz valo 230V-rol mukodo aktiv melylada van, ami raadasul kicsit sem fer bele a 20eFt-os keretedbe...

Amiket te talaltal:

A masodikhoz es a harmadikhoz erosito is kellene, egy monoblokk minimun 30eFt, de ha csak egy ketcsatornas erositot vennel hozza, az is 20eFt-tol kezdodik. Plusz vezetekek...

A negyedikhez meg ladat is kellene kesziteni...

Az elso linken levo Blaupunkt aktiv ladaja fer csak bele nagyjabol a keretedbe. Sokat ne varj tole, de a fejegysegrol hajtott hangszorok melle elegendo lesz. A boltok kozul olyat valassz amelyik ad hozza kabel keszletet is.

Ennyibol meg esetleg hasznalt melylada+erositot lehet nezni, de az inkabb olyanoknak valo akik tudjak, hogy mit keresnek...

2018. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!