Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A JBL STAGE 1200B 1000W/250W...

A JBL STAGE 1200B 1000W/250W zárt mélyládához kell erősítő is az autóba? Lehet, hogy h. lye kérdés, de nő vagyok és nem értek ehhez :D páromat szeretném meglepni egy ilyennel. Az autójába

Figyelt kérdés

#JBL mélyláda #kell erősítő
2018. nov. 4. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Ebben van erősítő is, a kinézett láda erősítő nélküli tehát passzív mélynyomó.
2018. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fejegységről nem szokás mélyládát hajtani,,még akkor sem ha kevés hangerő is elég lenne...

Mindenképpen kell erősítő.

Sőt még be is kell kábelezni a kocsit.

Ha aktív mélyládát veszel,,akkor is be kell kábelezni a kocsit,,,ezzel is számolni kell majd..

2018. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lényegében fontos eldönteni, hogy szimplán mély-kiegészítés kell a gyári rendszerhez vagy ettől azért jobb ? Mert ilyen esetben a passzív láda + külön erősítő érdemesebb választás lesz.
2018. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tudtok nekem ajánlani külön mély ládát és hozzá erősítőt?

Keresgélek, de amit találtam, azt már nem forgalmazzák :/

2018. nov. 19. 20:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Pioneer 1300w TS-WX305T ezt néztem ki..illetve holnap megyek el egy hangcuccos boltba, még ott megnézem, de neten sehol nem találom, ahol rendelhető lenne
2018. nov. 19. 20:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok, megtaláltam :D
2018. nov. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!