Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ellopott okostelefonomon,...

Az ellopott okostelefonomon, meg tudják nézni a letöltott alkalmazásaimat?

Figyelt kérdés
A sim lke van tiltva!
2018. nov. 6. 17:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy fogalmad sincs a dolgokról, de majd jönnek még akik elmagyarázzák, hogy nagyon nem így van ahogy gondolod.

Hogy miből gondolom? Ebből a csodamondatodból: "Az ujjlenyomatkódos már nehezebb, de gépre csatlakoztatva könnyen fel törném bármelyiket."

2018. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

User-Agent nevű felhasználó válasza:


"Neked adom a telefonom, ha feltöröd. ( nem összetöröd) Szájjal mindent könnyű..."


A mintazárast könnyű feltörni, kezdőként kb. 10-20 perc alatt, másfelől sokan könnyű


Én sima 8 jegyű karaktert használok. Kisbetű, nagybetű, szám, írásjel. 60 éves vagyok. 4 unokám van. Cicám és kutyám is van. User-Agent: tied a pálya. Nagyképűsködni könnyű.

2018. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 User-Agent válasza:
Általánosságban beszéltem, mivel többnyire könnyű jelszavakat adnak meg az emberek többsége. Tapasztalatból mondom nem nagyképűsködöm. Nem egy ismerősömnek segítettem már ezügyben, mert a gyereke mittudomén mit csinált a telefonnal. :D Resetelve pedig bármilyen telefont fel lehet törni, viszont ne gondoljátok, hogy az adatok véglegesen elvesznek, ha resetelve van a telefon. Amíg a telefon memória teljesen ki nem töltődik az adatok maradványai tárolva vannak. Gondolom hallottatok már róla, hogy egy rootolt készüléken a törölt appok még vissza hozhatóak? Nos, itt is ez a helyzet. Bármilyen adatot meg lehet szerezni egy telefonról, csak érteni kell hozzá. Egy átlag ember szögletes gondolkodású és azt hiszi, hogy védve van, mert zárolta, de ezek valójában könnyen feltörhetőek csak egy kis szakértelem kell hozzá.
2018. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hogyan törölhetek tàvolról IMEI számmal?Van IMEI számom!
2018. nov. 7. 05:26
 15/17 A kérdező kommentje:
Van IMEI számom,hogya használjam adattörlésre?
2018. nov. 7. 08:14
 16/17 anonim ***** válasza:

User-Agent nevű felhasználó válasza:

Általánosságban beszéltem,


Ja. És annyit is mondtál.

Gyerekeket kábítasz a dumáddal

2018. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 User-Agent válasza:

"Hogyan törölhetek tàvolról IMEI számmal?Van IMEI számom!"

IMEI-vel sehogy! Max letiltatod, de úgyis tudni fogja használni.

"Ja. És annyit is mondtál.

Gyerekeket kábítasz a dumáddal"

Én csak erről beszéltem általánosságban: [link] Valójában az ujjlenyomat-felismerőt sem nehéz meghekkelni, pl leszeded custom ROM-ját a netről és feltelepíted a kikeresett ujjlenyomat-felismerő adatokat tartalmazó fájllal és text-ben bemásold a saját telefonodban lévő fájl adatait, vagy egyszerűen törlöd az adatokat és máris használni tudod. :D

2018. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!