Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfalkábel az aliexpessről?

Hangfalkábel az aliexpessről?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata valamilyen aliexpesses hangfalkábellel?

Mert elég sok minden olcsó ott, és azért ki lehet fogni normális minőségűeket.


2018. nov. 27. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, mutass már egyet, tekintve hogy még a muzikeren is párszáz forint métere az ilyennek...
2018. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha tudnék konkrétumot mutatni nem kérdeztem volna :D

Egyébként ott a 4 mm-s kábel 1500/m.

2018. nov. 27. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Megnézed az eladó értékeléseit és rögtön látni fogod, hogy jó minőségű terméket árul e vagy nem.
2018. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 repulo ***** válasza:
Inakustik 2x4 mm 1900 ft. Azt legalább ismeri az ember.
2018. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvastam egy cikket amiben a riporter azt találta viccesnek, hogy egy highend zenei cuccokat kínáló szakkiállításon egy drága kábeleket bemutató cég melletti standon egy hangfalakat bemutató cég standján ismerősnek látszó narancssárga kábelt vett észre.

Kérdésére a cég mérnöke megerősítette, hogy igen, sima barkácsáruházakban kapható Black and Decker hosszabbítókábellel kötötték össze a hangfalakat az erősítővel, mert hogy az teljesen jó sárgaréz, kábelnek nem is kell annál jobb.

2018. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meghallgatas nelkul miert vennel valamit ?
2018. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lali24 ***** válasza:

nagyon minőségi erősítőnek/hangfalnak -és nagyon minőségi fülednek- kell lenni ahhoz, hogy meghalld a különbséget egy közönséges rézerű vezeték és a csillióforintos szupervezeték között.

egy átlagberendezés hangját -főleg, ha tömörített zenét hallgatsz rajta- gyakorlatilag semmiben sem befolyásolja, hogy milyen vezetékkel kötöd be a hangfalat.

2018. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Isti1976 ***** válasza:

2mm-nél vastagabb kábelre nincs szükséged, azon a távolságon, ami egy szobában előfordul. Régebben CAT6 számítógépes kábel 1-1 erét is használtam hangfalhoz, az is jól működött, pedig 1mm -es sincs.


A hangfal kábelek között van hangzásban különbség, de az előttem szólóhoz csatlakozva, ahhoz elég jó hifi rendszer kell hogy hallani lehessen és ami még fontosabb, olyan szoba akusztika. Átlagos szobában a sok visszaverődés miatt nagyon diffúz a hang így a kábel minősége teljesen lényegtelen.


Konkrétan az Aliexpressről; nekem angol Vincent hangfal kábelem van, pontosan ugyan azt csak nem Vincent felirattal, picit olcsóbban meg lehet venni Aliexpressen is, szerintem a kettő ugyan az.


Profi hifi oldalról rendelj, ahol vannank vélemények is, mint pl ez, ők nem árulnak szemetet;


[link]

2018. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!