Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Micro Hi-fi, Windows 10, USB...

Micro Hi-fi, Windows 10, USB hiba. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy "Panasonic SC-PMX82EG-S"-t, ami USB-vel is csatlakoztatható PC-hez, ami így jobb hangminőséget képes biztosítani, mert támogatja a legnagyobb "24 bit, 192000 Hz (Stúdióminőség)" windows beállítást is.

Ezzel minden oké is, baromi jól szól stb...

Viszont: ha kikapcsolom közben a hifit, vagy a PC-t kapcsolom be először, akkor hallhatóan visszaállítja a gyengébb hangminőségre (fele annyi basszus sincs és teljesen másképp és szól az egész).

A Windowsban MEGMARAD a beállítás, de mégsem úgy szól. Ha megnézem a beállításoknál ez a "stúdió" beállítás szerepel.

Úgy tudom visszakapni a szép hangzást, ha elállítom egy másik értékre és vissza erre. Akkor megint jól szól, de ezt minden alkalommal el kell játszani...

Driverek rendben vannak, beállítások rendben, Hifin nincs állítási lehetőség (informatikus vagyok, minden lehetőséget átnéztem már 3x)


Van valakinek ötlete?

Előre is köszi!



2018. dec. 11. 19:01
1 2 3
 21/23 repulo ***** válasza:

Ezt sikerült találni:

[link]

Meg a Panához is van firmware frissítés, hátha valamelyik segít.

[link]

Mondjuk ezt egyelőre hanyagolnám.

Úgy felb.szta az agyam, hogy rájuk írtam, hátha...

2018. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 repulo ***** válasza:
Ha marad a helyzet, nem lenne jobb priviben folytatni?
2018. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ezt amit találtál nem kockáztatnám meg, mert elvileg hangkártya driver.

A firmware frissítést már én is megtaláltam, meg is akartam csinálni, csak nem volt pendrive amit lett volna szívem FAT-ra formázni. :D

Amúgy meg te ne idegeskedj miatta, bőven elég ez nekem.

Egyelőre úgy oldottam meg a dolgot, h a hifit nem kapcsolom ki... meg nem is búg, vagy ilyesmi, szóval nem zavaró és így nem cseszi el a gép.

Folytathatjuk privátban is, és köszönöm a segítséget, de én lassan kezdem feladni.

Informatikus vagy, nem igazán szokott lenni olyan dolog amit előbb-utóbb nem sikerült megoldani, vagy a végére járni, de ez most úgy tűnik egy ilyen lesz...

2018. dec. 17. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!