Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dron kezdőnek, kocsit követő,...

Csatrad kérdése:

Dron kezdőnek, kocsit követő, FullHD?

Figyelt kérdés

Annyit akarok, hogy egy erdős helyen, kanyarog valami gagyi úton kocsival és a drone kövesse és vegye fel.

FullHD kéne, hogy tv-n jól mutasson a felvétel.

Meg hát ügye nem szuper drága, hogy ne parázzon ha összetörik.

Annyi sok féle fajta van, nagyon nehéz választani.

Ti mit ajánlotok, miről hallottatok?



2018. dec. 20. 03:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A DJI Spark legfeljebb használtan 70 ezer Ft, újonann jelenleg 106 ezer Ft legolcsóbban!
2019. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Használtról beszéltem, ha jobban megnézed az írásom. Nem éri meg új drónt venni.
2019. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Holy Stone H700as lett vegul a valasztas extra aksival meg poata 110ezer.
2019. jan. 19. 14:28
 14/24 A kérdező kommentje:

*posta

sajnos meglepoen nehez a tenyleges termeket beszerezni, vicc, hogy mennyire nincs keszleten semmi.

Azert koszonom a valaszokat, sokat segitett a keresesben es a dontesben, hogy milyen kategoriaban kitakodjak.

2019. jan. 19. 14:33
 15/24 A kérdező kommentje:

az ajandek nemetbe megy 250 gram sot asszem nemreg levittek 200ra es nemetben nagyon betartjak meg a hoki torvenyeket is

a spark 300 gramja eselytelen szerencsere a Holy stone H700as 180 gram es a kamera meg tartoja leszrelheto es akar egy konnyebb vagy komolyabb felszerelheto ha tovabb valtozik a torveny.

2019. jan. 19. 14:40
 16/24 anonim ***** válasza:

370 gramm akkuval, most néztem.


És kamerát tehetsz rá akár milyet, ha nincs gimbal. Az nélkül csapnivaló lesz a felvétel minősége még a legjobb 4K kamerának is.


Túl van árazva, nincs pótalkatrész, nimcs népszerű közösség amihez csatlakozhatnál, nagy.


Ezt szerintem nagyon benézted. Hiába javasoltunk normális drónt (Spark), helyette vettél magadnak egy rakás sz a rt ugyanazon az áron. Szép volt, gratula :D használd egészséggel.


Ha már megvetted, írhatnál róla véleményt, ha volt időd kipróbálni. Köszi :)

2019. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Most néztem egy review-t. Ember, ez egy játék. Ha még nem jött meg, akkor gyorsan mond vissza a rendelésed, amíg még lehet. És nézz utána jobban a súlyának is, meg úgy az egésznek. Most komolyan, mondj 1 dolgot, hogy miben jobb ez, mint a Spark?


Ne légy hülye, ez egy túlárazott játék, míg a Spark egy belépő szintű kamera drón.


Hatótáv: 500m vs 2000m

Kamera: 2/10 vs 7/10

Gimbal: nincs vs van

Akku: 2S vs 3S

Sebesség: 25km/h vs 50km/h

Méret: nagy vs kicsi

Szenzorok: nincsenek vs van sok

Funkciók: egypár vs sok

Súly: 400-500g vs 300g

Ár: kb ugyanaz


Komolyan ez kell neked? Ember, nézz már utána picit, hogy mit veszel. Egy 9 perces videót néztem róla, de őszintén sajnálom azt a száznemtudomhányezret, amit rá áldozol. Ez egy gyenge valami, amivel nem leszel elégedett, míg egy Sparkkal az lennél... most komolyan, miért ezt veszed? Kiborítasz.

2019. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

meg nem neztem utana teljesen, de a suly mellett 1200 an minositettek amazonon es igy is a legmagasabban ertekelt drone volt a legtobb csillaggal.

es a termek tamogatasa nagyon jo szoval barmi gond van vele megoldjak.

nem magamnak lett veve Ajandek volt.

Az arat leszarom, azert kellett olcso, hogy ne erezze szarul magat, ha bezuzza, o nem keres annyit mint en.

Mar kuldott videokat, megy baban es tenyleg birja 20 percig minden opcioval bekapcsolva, a tobbi dron alig 5 percet birnak.

ugy hirtelen ennyi

2019. jan. 20. 17:26
 19/24 A kérdező kommentje:

bocsi a pontos neve HS700 Ophelia

[link]

2019. jan. 20. 17:37
 20/24 anonim ***** válasza:

Igazán utánanézhettél volna a Sparknak is, de oké, te bajod, vagy inkább azé aki kapja. Engem győzködsz, hogy melyik a jobb, mikor volt egy Phantomom, egy Sparkom, most egy sajat építésű versenydrónon dolgozok, és ezen kívül volt még egy csomó belépő szintű (JJRC H31, H8 Miniből 4 db, Furibee F36, JJRC H36, JJRC H67, Aldis drón stb stb). Szóval otthon vagyok a témában. Csak kicsit sajnálom, hogy vehetnél egy jó drónt ajándékba valakinek, de te nem hagysz magadnak tanácsot adni, hanem veszel egy túlárazott játékot. Simán csak kár az egészért.


De én nem győzködöm tovább. Te pénzed, te dolgod :)


Na szép napot.

2019. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!