Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dron kezdőnek, kocsit követő,...

Csatrad kérdése:

Dron kezdőnek, kocsit követő, FullHD?

Figyelt kérdés

Annyit akarok, hogy egy erdős helyen, kanyarog valami gagyi úton kocsival és a drone kövesse és vegye fel.

FullHD kéne, hogy tv-n jól mutasson a felvétel.

Meg hát ügye nem szuper drága, hogy ne parázzon ha összetörik.

Annyi sok féle fajta van, nagyon nehéz választani.

Ti mit ajánlotok, miről hallottatok?



2018. dec. 20. 03:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

meg tobb idot toltve a kutakodasnak ugy nez ki a spark valoban jo valasztas lett volna.

igy vakon tenyleg, elismeresem

viszont a sok apro reszlet amit nem kozoltem csak,en tudtam annak tekinteteben a Holy Stone epphogy nem egy rossz valasztas.

de mindenkep az en hibam hogy nem tudtam a termek infokat helyesen ertelmezni es rossz dontest hoztam azzal hogy nem hittem el

2019. jan. 21. 12:08
 22/24 anonim ***** válasza:
Mik azok a részletek, mire szeretnéd használni?
2019. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Az egyik a kocsi kovetes, ahogy vezet. Ahogy neztem ahoz elore beprogramozott ut kell szerintem a spark ember kovetoje erre alkalmatlan.

Az, hogy van egy laba, hogy a foldrol felszaljon a batyamnak mindenkepp jobb, mert nehezebb elrontani valamit, ahoz kepest, hogy kikell tartanod a kezeddel mikozben leirasokat olvasol. Szerintem kevesbe stresszes egy kezdonek.

A cserelheto kamera ha nem is lesz olyan jo akarmitrakunkra mint a sparke, de a tudat, hogy a legfontosabb resze konnyen javithato, ad eleg megkonnyebbulest, mert a cserelhetettlennel ha barmi gebasz van akkor az egesz kuka. Persze lehet, hogy azt is lehet szerelni, de kezdonek effele vizualis visszajelzes azonnali megkonnyebulest nyujt.

Az hogy uj fontos volt. Szakmai artalom szinten allergias a hasznalt dolgokra, ez van es az uj spark mar tul draga lett volna akarmennyire is jo.

Az, hogy a spark nagy hatosugaru twljeaen lenyegtelen, mert kb 100mrnel messzebb ne akard elkuldeni a dront, a videojel miatt is.

Az aksija nagy a Holy stonnak es ha csak par percel is, very a sparkot, az idotartam nagyon fontos a jatekoknal akar 1 perc is donto lehet, nemhogy tobb, kerul amibe kerul funkcionalitasban.

Nem tudom a sparknak van e joystickja, de szentem a Holy Stone iranyitoja tenyleg vissza adja a radios jatekok elmenyt, velemenyem szerint a kezzel iranyitas bena, szemelyes dolog ennyi.

Tudom ezek egy resze nagyon belemagyarazottnak hangzik, de itt most egy elmenyt ajandekoztam nem egy targyat, itt az erzesnek kell jonak lennie nem a mateknak.

2019. jan. 23. 14:52
 24/24 anonim ***** válasza:

Ammen... :D

Használjátok egészséggel :)

2019. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!