Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban tudja ezt a teljesítmé...

Valóban tudja ezt a teljesítményt ez a végfok?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne ár érték arányban, ha tényleg tudja is..

pako.hu/hu/termek/behringer-nu-6000-dsp



2019. jan. 18. 09:50
 1/5 Szirty ***** válasza:

Nem tudja.

Már eleve nem 6000W, hanem a gyári adatok szerint is 4400W (2x2200W RMS 4 Ohm-on).


Egy fórumon foglalkoztak vele:

[link]


Kipróbálta. Profi felhasználásra nem ajánlja mert hajlamos kigyulladni a borzalmas minőségű ólommentes forrasztások miatt (van kép is róla).


Csutkára terhelve tudott neki összesen 625W-ot (RMS). Ez kb a tizede a marketing Wattnak amit ráírtak.

A gyári adat ránézésre is túlzó, majdnem 400A árammal kéne kínálni hogy ezt teljesíteni tudja.

Tudnád neki ezt biztosítani?

2019. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor 625 watt 4 ohmon? 400 ampert csak 3 fázissal lehetne Biztosítani neki...

Ha tényleg csak annyi akkor még a felét sem éri az árának

2019. jan. 18. 11:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár ahogy itt a kommenteket olvasgattam a belinkelt oldalon elég megosztó vélemények vannak a méréssel kapcsolatban
2019. jan. 18. 15:51
 4/5 Szirty ***** válasza:

Hát dönts ahogy jónak látod!

Én kételkednék a készülék minőségében.

2019. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Az storno! Autóba való erősítőnek néztem! Sorry!

A 400A 12V-on értendő...

2019. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!