Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Űdv vettem egy gyári reflex...

Lacus1897 kérdése:

Űdv vettem egy gyári reflex hangfal párat az a problémám előfokon 10 van skalazva 5 tovább húzom fel elesedik a hangja szerintetek a hangfal vagy az erősítő gyenge ilyenkor?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Élesedik a hangja" tág fogalom, ezt csak te hiszed, hogy más el tudja képzelni ennyiből pont azt, amit te hallasz.
2019. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy videót dobj a youtubera róla.
2019. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 utas reflex rol beszélünk fel hangtol tovább küldöm neki elmegy a mély hang
2019. febr. 7. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2019. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 repulo ***** válasza:

Lehet mind a kettő.

Ha magas hangerőn elkezd csörögni a hangfal, akkor az erősítő gyenge, ha nem, akkor a hangfal nagyon belépő kategória.

Persze, ha írtál volna konkrét típusokat, talán könnyebb lenne utánanézni a dolognak.

2019. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 utas reflex r200 pár és egy interm r500 vegfok
2019. febr. 8. 10:44
 7/13 repulo ***** válasza:

Hangfalból csak 2 utast találtam ilyen számon, hacsak nem disco pro. A világon semmi leírást nem találok róla.

Szerintem az erölködő fogy el.

[link]

Yt-n néztem pár tesztet, ott is éles hangja van mindegyikben a ládáknak, úgyhogy a fene tudja.

2019. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi hogy utána jártál! Meg bontottam a hangfalat mai nap a mély hangszóró kosara ev mint az r300nak viszont a gyári papír ami rajta van a mágnes én 150w ír 63lengovel ugyan úgy mint az r300 már félek neki hangot adni lehet a mély nem bírja 5 hangerőn nem lehet még maradni mellette olyan melyet ad 6 nal éltünk a mély és inkább a közép magas dolgozik
2019. febr. 8. 12:29
 9/13 anonim válasza:
Ezeket a ladakat amugy sem a mely tartomany lesugarzasara talaltak ki. Ezek kozep magas ladak. Valamennyi mely hang lesz de mellbe vago basszust ne varj. Ahhoz kulon szub kell melle.
2019. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hangositani akarok vele! Viszont sub nélkül megy a pár és gyomron üt a mély!
2019. febr. 16. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!