Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Űdv vettem egy gyári reflex...

Lacus1897 kérdése:

Űdv vettem egy gyári reflex hangfal párat az a problémám előfokon 10 van skalazva 5 tovább húzom fel elesedik a hangja szerintetek a hangfal vagy az erősítő gyenge ilyenkor?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 11:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Te tudod..Így hogy nem hallom amugy se nagyon lehet találgatni. Egyebkent kötve hiszem hogy mellbe vág a basszus.. Hantecnikuskent
2019. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hangtechnikusként nem egy féle ladát használtam már. És hidd el az nem vág mellbe. Akkor te még nem jártál koncerten. Laikusként soknak érzed de valójában ezek a ládák meg nem sok mindent tudnak. De nem is arra talalták ki hogy akkorát szóljon. Bocsi hogy két részben küldtem el.
2019. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem hangtechnikus de én hallom én érzem! :D lehet nem egy rcf és társai (koncert) viszont nekem a lakásba ha hiszi ha nem elege melybe tud vágni a cucc
2019. márc. 19. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!