Miért hagynak ki "drága" készülékekből DTS dekódert?

Figyelt kérdés

A 2000-res években a legolcsóbb 5.1-es LG, Samsung házimozit nem tudtam volna venni DTS támogatás nélkül. De szerintem még az Orion szint is tartalmazta...

Jelenleg több olyan készülék is van piacon, ami 150-200 ezer Ft, azonban még DTS támogatás sincs, csak DD5.1.


Értem én, hogy olcsósítás stb...viszont ha akkoriban a legolcsóbb készülék is tartalmazta, hát akkor nem hiszem, hogy egy nagy tétel lenne manapság. Valami jogdíj lehet a háttérben? Fizikailag nem hiszem hogy ez egy olcsó IC-nél több lenne, mármint a DTS kódolás...



2019. febr. 17. 10:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Akkor röviden: mert ezek a cuccok ennyiért is ócskának számítanak a mai árakat tekintve"


Úgy látom, még mindig nem érted mi a lényeg/kérdés :( :(


Amúgy nem érted meg, hogy valaki nem akar nézegetni több méteres hangfalakat a szobába, akkor sem ha van pénze a drágábbra??? Ennyire nehéz felfogni???


Áhhh, szerintem hiába magyarázok, tuti megjelenik valami troll, aki szerint van jogosultsága a félmillás kábelnak, persze vakteszten egyik sem tudná megmondani melyik az 5000 Ft-os és melyik került 100-szor többe...

Nem vitatkozok tovább, mert Te még a kérdést sem érted sajnos...

2019. febr. 18. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!