Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az új km player a számítógépen...

Az új km player a számítógépen 3D funkcióval ellátott. Passzív, vagy aktív szemüveget vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

#számítógép #passzív #KMPlayer #3D szemüveg aktív
2019. márc. 18. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szemüveg.
2019. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahgoz a megjelenítőnek is olyannak kell lennie
2019. márc. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a TV-n múlik. Nekem a Panasonic plazma átvált tőle 3D módra (PotPlayerrel), de akkor nyilván a TV-hez való aktív szemüveg kell hozzá.

Amelyik 3D TV-hez passzív való, az meg azzal működik.

2019. márc. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ahogy előttem írták, a szemüveg típusa KIZÁRÓLAG a megjelenítőtől (monitor vagy TV) függ, ennek pedig feltétlenül támogatnia kell a 3D lejátszást. Ha van rajta polarizált fólia, akkor passzív szemüveggel fog működni, ha nincs, akkor aktívval. Viszont ezekhez általában még spéci lejátszóprogram (pl. km player) sem kell, mert ha bármilyen lejátszóval kiküldöd rá a megosztott képet, a televízió 3D funkcióját aktiválva automatikusan át fogja rendezni a képet a szükséges módon.

Én a km player 3d funkcióját utoljára akkor használtam, amikor még nem volt 3D-s megjelenítőm. Ekkor a hagyományos, nem 3D monitorra vörös-cián képet küldtem a lejátszóval, és a klasszikus színes szemüveggel néztem. Szörnyű volt, jó, hogy már nincs rá szükségem...

2019. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!