Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Az új km player a számítógépen 3D funkcióval ellátott. Passzív, vagy aktív szemüveget vegyek hozzá?

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, KMPlayer, passzív, 3D szemüveg aktív

márc. 18. 00:40  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell hozzá szemüveg.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 18. 00:42 Privát üzenet
Ahgoz a megjelenítőnek is olyannak kell lennie

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 18. 02:58 Privát üzenet

Ez a TV-n múlik. Nekem a Panasonic plazma átvált tőle 3D módra (PotPlayerrel), de akkor nyilván a TV-hez való aktív szemüveg kell hozzá.

Amelyik 3D TV-hez passzív való, az meg azzal működik.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 18. 05:43 Privát üzenet

Ahogy előttem írták, a szemüveg típusa KIZÁRÓLAG a megjelenítőtől (monitor vagy TV) függ, ennek pedig feltétlenül támogatnia kell a 3D lejátszást. Ha van rajta polarizált fólia, akkor passzív szemüveggel fog működni, ha nincs, akkor aktívval. Viszont ezekhez általában még spéci lejátszóprogram (pl. km player) sem kell, mert ha bármilyen lejátszóval kiküldöd rá a megosztott képet, a televízió 3D funkcióját aktiválva automatikusan át fogja rendezni a képet a szükséges módon.

Én a km player 3d funkcióját utoljára akkor használtam, amikor még nem volt 3D-s megjelenítőm. Ekkor a hagyományos, nem 3D monitorra vörös-cián képet küldtem a lejátszóval, és a klasszikus színes szemüveggel néztem. Szörnyű volt, jó, hogy már nincs rá szükségem...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 19. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Autóba aktív mélyládát köthetem a hátsó hangszórókhoz?
Canton as 5 .1 aktiv subwooferon nem szolnak a centerek hiabba kötök rá barmilyen hangfalat is nem szolnak csak a subwoofer szol mitol lehet ez gépen hasznalom?
Mi a véleményetek a Power Dynamics PD-415A aktív hangfalról? Esetleg alternatíva? (Igazából semmi extra, otthoni használatra vennék 2 darabot belőle de sajnos még nem hallottam erről a gyártóról)
*AION* Melyik szerveren játszanak jelenleg magyarok akik aktívan raidelnek? És melyik oldalon? Elyos vagy Asmo? Ha valaki aktív player kérem jelezzen mert a semmiért nem szívesen fizetnék érte.
Körülbelül hány AKTÍV (tehát 1-2 hetente legalább jásztik) Dota 2 és League of Legends játékos van most?
Zenére milyen aktív hangfalszettet ajánlanátok 25000Ft -ig?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!