Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magátol kikapcsol a gépem...

Magátol kikapcsol a gépem indulás után és után ha leált az összes ventije újra bekapcsol 3mp után megint leál és ez igy ismétlödik adig amedig? A tápot ki nem nyomom! Tegnap még azal megoldodot hogy kihuztam a dvd olvasot!

Figyelt kérdés
De van hogy néha elindul normálisan. Igaz 3napja nem volt használva de gondolom nem attol ?

2019. márc. 23. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a tápegység szokott ilyet okozni, ami javítható is, noha többnyire csak úgy gazdaságos, ha valaki magának meg tudja csinálni. Ellenkező esetben nyilván csere.

De előfordul az alaplap problémája is.

2019. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ! Hétvégén elviszem az egyik ismerösemhez ugyis van egy másik gépem amit át tesz nekem egy másik házba! Ha csak táp az jó mert úgy is cserelni akartam igaz nem most ! (I-arena series 500w (APB-500B8) vgám pedig gtx 1050ti proci i5 7400 16g ram msi night elf alaplap
2019. márc. 23. 08:13
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha néha elindul az azt jelenti hogy nem szált el a vga meg a proci?
2019. márc. 23. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer működik, akkor nyilván _még_ jó, de én már túl sok olyan TV stb. készüléket javítottam, amit hasonló táphibávál addig kínozott, kapcsolgatott a tulajdonos, míg végleg tönkrement benne egyéb is.

PC-táp annyiban más, hogy ki van bővítve külön feszültségfigyelő védelemmel, ennek ellenére találkoztam olyannal is, ami agyonvágott egy alaplapot.

2019. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zzzoli ***** válasza:

Azért én megnézném a kis elemet is. Egyébként ilyet tényleg produkálhat a táp, de az alaplap is ugyanezt csinálja akkor is ha azt hiszi hogy másik memória, vagy processzor kerül bele és nem indul el, nekiáll rámpázni lefelé a frekvenciát.

Ezért vannak az indulások.

2019. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tápra most nincs pénzem!
2019. márc. 24. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!