Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak az ilyen VHS...

Mit csináljak az ilyen VHS kazettákkal?

Figyelt kérdés

Videómagnóm cakkozza a kazettákat.

Pár honnapja meg csinálták, megpucolták a fejet görgőt is stb, de ismét elkezdte néha. Kicsit hullámos is a szalag.

A görgőn meg ahol fut a szalag felső széle ott látszik a görgőn hogy 2db szalag csík futott.

LP-s filmeket meg nem nagyon tudok (felvételezni) nézni mert fut a kép SP LP-re váltsa magát, de ezt már régen se tudták meg csinálni még a görgő cserével se régen, meg hiába állítottak a fejen.


Ilyen cakkozott kazettákat szabad használni?

Vagy dobjam ki őket mert másik magnó is ezt fogja majd csinálni?


Kép:

[link]


Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=ax8P5fmbAZY

https://www.youtube.com/watch?v=lrot0xBPIEs


Nem tudom miért csinálja megint, pedig meg csinálták a szervizben.


Már 4x volt szervizben amióta meg van, 2005-be vettem.



2019. ápr. 17. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted 500 szor f'szságokat odaugat nekem a kérdéseim alá úgy mint ti 70 és 75 %-os válaszadó . Ez zavaró ! Meg kéne már érteni,hogy nem csak 1 embernek van a világon vhs és dvd lejátszója
2019. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nézd, engem is zavar, hogy egy mondatokat kisbetűvel kezdő, általam primitívnek tartott alakzat ugat nekem, aki nem is ismeri az előzményeket, csak kötekszik vaktában.

De azért nem dől össze a világ, hülyék minden fórumon vannak, hiszen láttunk már ilyet.

Egyik dolog, hogy nem én egyedül állítottam, mások is észrevették. Akkor csak lehet benne valami.

Akinek van esze, azt is detektálhatta, hogy volt a VHS-cakkozós fazon és volt egy másik, aki főleg DVD-lejátszó eladásával kínlódott, meg valószínűleg a "vastag TV-vel" is (szavaival is elárulva magát és egyebekkel).

Tehát ez minimum két kérdező volt, minden jel szerint, csak mindketten kissé notóriusak, ami már provokatívan hatott a válaszadókra.

Az is lehet, hogy te vagy az utóbbi, most emiatt akarsz szánalmas bosszút állni.

De akkor önmagad árulod el, hogy érintett vagy a kérdésben, mert többször is leugatásra kerültél.

De ha többször is leugatásra kerültél, az elvileg csak úgy lehetséges, hogy többször is tettél fel ilyen kérdéseket, amire már ráuntak a válaszolók.

Próbáld megérteni, hogy nem mindenki diszlexiás, ne magadból indulj ki! Vannak, akik képesek felismerni / különbséget tenni, ez csak intelligencia kérdése.

2019. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ne nevetessél már öcskös :D Azt hiszed,hogy 2 embernek van vhs meg dvd lejátszója és rá van állva ez a 2 ember arra,hogy állandóan vhs és dvd és régi tv-s "vastag " kérdéseket rakjon ki . Csak 2 ember ? Hagyjuk már mert én voltam 1-szer a dvd-s és a vhs-es és nagyon zavart az,hogy valamelyik hülyegyerek ilyennel vádol mikor én választ akartam. 1 kérdés dvd és egy vhs . Az,hogy mások mit kérdeznek nem az én dolgom ,dehogy ilyennel vádolni szánalmas.
2019. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem csak elektronikai dolgos kérdéseket szoktam kérdezni. Közlekedéstől vizi sportokig pecázásig ami szóba jöhet szóval elég érdekes,hogy engem csak elektronikai eszközökös kérdéseknél vádoltak még. Más kategóriában simán válaszoltak arra amire kíváncsi voltam. Nem volt feszkó
2019. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

# 15

Teljesen mindegy kisöreg, ne akarj hülyének nézni másokat, egy a lényeg:

Volt itt legalább két figura, aki a végére már kiverte a biztosítékot, ezt többen is szóvá tették (válaszolók).

Ezeknél olyan jellegzetességek voltak, ami egyértelműen kiemelte őket mások közül (nyilván nem csak az, hogy DVD vagy VHS).

Ha te is belestél a szórásba (mint harmadik), akkor köszönheted azt is annak a másik kettőnek, de tulajdonképpen meg is érdemled, mert elég szemtelen alak vagy, szívjál akkor, kit érdekel...

2019. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

# 15

Mielőtt kiforgatnád, természetesen voltak még azon kívül is DVD / VHS kérdések, amin nem is akadt fenn senki, mert ott nem voltak meg bizonyos ismertetőjelek.

2019. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nincs miért szivnom igazából. Jóvan akkor én vagyok a 3-4-5-6-7-8-9 TIZEDIK ember akire ezt lehet fogni. Ne vitatkozzunk én annyit mondok,hogy ha az ember kérdez valami arra válaszolni kell és nem ilyen szemtelen módon ráfogni azt,hogy te vagy az aki 500-adjára is megkérdezi ugyanezt. Értelmetlen a vita. Én csak azért húztam fel az agyam mert idegesített,hogy ha kérdezek valami elektronikai szórakozási termékről már én vagyok a h.lye mert megkérdeztem.
2019. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Persze, de láttam már olyat is, aki hasonló esetben csak megjegyezte, hogy félreértés van és ennyi volt, nem akart mindenáron hülyének nézni másokat, rutinos fórumozókat.

Te meg feleslegesen piszkálódsz, mert a válaszolók sem kötekedtek itt korábban.

Csak az utóbbi hónapokban jelent meg ez a két bizonyos illető, aki már lefárasztotta a közösséget, de te ezt nem érted, nem látod át annyira, mint akik hobbiból rendszeresen válaszolgatnak itt.

2019. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mik kinek derülnek. Hobbi a válaszolgatás . Igazad is van mert én nem hónapok óta járok ide.
2019. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge, ne vegye magára. Ergo, aki nem tartozik a max kettő darab notorius közé, az ne vegye magára! ENNYI.


Azért merem állítani, hogy 2en lehetnek, mert a fogalmazásmódjukról fel lehet ismerni őket, sőt közülük az egyikre az is jellemző, hogy nem fogja fel a segítő válaszokat sem. Mintha a falnak beszélnél. Igen, látam más vhs-es meg dvd-s kérdést, és nyilván nem csak nekik vannak olyen cuccaik, de nem is ezekről a tágyakról lehet beazonosítani őket.

2019. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!