Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erős Fps ingadozás minden...

Erős Fps ingadozás minden játékban. Mi lehet a baj? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

A PC-m:

GPU: GeForce gt 140

Processzor: AMD Phenom Ii X4 975 BE

Ram: 6GB

Alaplap: Asus m5a97 r2.0

Táp: NAXN 450w


2 példával tudok szolgálni, a League of Legends játékban teljesen fixen meg volt a 120 fps,még ezzel a gyenge videókártyával is.

A minecraft 170-200 fps el gyönyörűen futott.

Egyik nap viszont benyomtam a gépet és minden meg őrült. Internetezés közben semmi gond,viszont league of legendsben 17 fps-re ugrál le,el sem éri már a 120-at csak 90-110. (Grafikai beállítás mindegy,mert lowon és maxon is ugyan annyi minden)

Minecraftban a 60-at sem bírja tartani.

A napokban pasztaztam újra a processzort,gondolván hogy az a baj. Nem oldódott meg.

Le futtattam csökkentett módban teljes virusirtast,nem használt az sem.

Kérdésem az lenne,lehet szoftveres hiba,vagy mindenképp hardveres?

Mi lenne a teendő?


(Hűtéssel sincs gond,alaplap 30 fokos,cpu játék közben 50 fölé nem megy,GPU pedig 55-60)

Ramokat is kiszedtem,majd vissza egy kis pucolással előtte. Semmi sem segített eddig.


2019. ápr. 21. 21:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, a rendszer egy 120 gb-s Kingston SSD-n van(Áthelyeztem ide a minecraftot és a league of legendset is)
2019. ápr. 21. 21:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Szamomra eleve az meglepo,hogy a Minecraft ezzel a videokartyaval 10-15nel tobb fps-el ment :D
2019. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!