Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennyire nem lehet már manapság...

Ennyire nem lehet már manapság eladni régi vastag televíziókat, hogy sokan inkább már ingyen elvihetőnek hirdetik meg őket?

Figyelt kérdés
Működőképes készülékeket ingyen elvihetőnek hirdetik. Találtam olyan hirdetést ahol 5 darab régi vastag képcsöves tévéket ingyen elvihetőnek hirdetnek. Ki is írták,hogy külön nem vihető csak egyben az öt darab.

2019. ápr. 29. 17:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nyilván azért tettem fel a kérdést ,hogy megtudtam,hogy pénzt adnak e ilyen tévékért manapság vagy Ingyen sem kell !!!!!!!!!!! Leegyszerűsítettem neked !
2019. ápr. 29. 18:42
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

"Ma mindenki veszekedős hangulatban van ? Feltettem egy kérdést."


Ez a gond. Vagyunk itt többen is szerintem, akik szívesen válaszolunk a normális kérdésekre.

Csak a te kérdéseid fárasztók már.

Nem azért, mert nem lehetne átugrani, ahogy javasoltad is már.

Hanem azért, mert az emberi hülyeség látványa még akkor is fárasztó, irritáló, provokatív tud lenni.

Vagyis ezt te provokálod ki!

2019. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom így mert feltettem egy normális tök jól megfogalmazott kérdést:) Pedig nem sűrűn teszek fel ilyen szépen megfogalmazott kérdést :D
2019. ápr. 29. 18:59
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn járok ide így sem . Sokszor visszaírják,hogy te mit akarsz ? nem értem a kérdést ?
2019. ápr. 29. 19:02
 15/20 A kérdező kommentje:
Jaaa te vagy az 76 os már megint azt hiszed,hogy én a dvd lejátszós csávó vagyok ? Ebben tévedsz
2019. ápr. 29. 19:04
 16/20 anonim ***** válasza:
7/15.. A régi használt tv szép ajándék . Retro is , de a használhatósága és használata megkérdőjelezhető . Miért is : a gyártás tehnika-régi , az alkatrészek öregek és -ami nem utolsó- energia falók . Jó néhány éve már azon a véleményen vagyok , hogy a tv-k támogatott visszavásárlásával energia termelő blokkok építését lehetne meg-takarítani .
2019. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

# 16

Amiket manapság dobálnak ki és nagy hegyeket képez a Hulladékudvarban is, nem muzeális készülékek általában.

A többség egyszerű műanyag, elvétve akad közöttük igényesebb fajta.

Némelyik szebb darabot sajnálom is, de mit lehet tenni, túl sok helyet foglal, használni sem lehet mire.

Azt sem lehet mondani, hogy majd jó lesz a konyhába vagy bárhová, mert arra is vannak már laposak, ami kevesebb helyet foglal és DVB-T/C box sem kell hozzá.

Most már a szervizben is csak LCD-k csapódnak le, plazma is ritka. Amihez nincs alkatrész, vagy bármi okból nem javítható, itt hagyják az ügyfelek.

Némelyikhez később sikerül alkatrészt keríteni, vagy több darabból csinálok egyet, úgyhogy van TV-m bőven.

Tehát arra próbálok kilyukadni, hogy a képcsöves már nagyon múltidő.

2019. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg itt az ideje arról is beszélni,hogy a lapos vékony tévét élete sem tejföl. Kiment az enyémbe tavaly a led aztán cserélni kellett se kép nem volt se hang aztán 25 ezerért cserélték azt a sz'rt. Volt már ilyen többször is hogy meghalt benne a led szóval ,hogy ha nem ennék a régi vastag tv-k az áramot és a képük sem lenne olyan elmosott én biztos,hogy beszereznék egy olyat. Régebben volt vastag tv-m ennyi baj nem volt vele soha ,hogy 25 ezret ráköltsek 1-2-3 évente. Mikor meddig bírja az a kis panel vagymi. LED !
2019. ápr. 30. 09:26
 19/20 anonim válasza:
Nekünk 5 katód csöves ment tönkre 30 év alatt, led még bírja + kevesebb helyet foglal könnyebb, de már tv-t se nézünk annyira mert nincs benne semmi...alkatrésznek se igazán jó ahogy írták szóval ja... nem kell még ingyen se nagyon.
2019. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ennyire nem lehet már manapság eladni régi vastag televíziókat, hogy sokan inkább már ingyen elvihetőnek hirdetik meg őket?"Ennyire nem lehet már manapság eladni régi vastag televíziókat, hogy sokan inkább már ingyen elvihetőnek hirdetik meg őket?"


"Nyilván azért tettem fel a kérdést ,hogy megtudtam,hogy pénzt adnak e ilyen tévékért manapság vagy Ingyen sem kell !!!!!!!!!!! Leegyszerűsítettem neked !"


Köszi a leegyszerűsítést, mert baromira nem ez jött át!

Így már látom, hogy van neked egy katódsugaras tévéd, amit el akarsz adni, aztán csodálkozol, hogy nincs piaci értéke, pedig valamikor csodának számított.


Tudod, , most 2019-et írunk, nem 1970-et. Az 50 év időugrás is csodának számít.


A katódsugaras tévé nagyon elavult technológia, általában már le is amortizálódtak.

Nagyon bántja a szemet és az agyat, bizonyos fajtájú epilepsziásoknak kifejezetten káros lehet, mert rohamot stimulál...

Hatalmas helyet foglal, nem szép a képe, kicsi a képernyője...

Az új tévékhez képest nagyon sok energiát fogyaszt.


Változik a piaci igény a korral, ami természetes.


Örülnek az emberek, ha elviszik ingyen, mert csoda, ha valaki pénzt adna érte, miért is, ha van ingyen is elvihető. Ezért értelmetlen a kérdésed.

Akinek ingyen sem kell, az meg viszi a hulladékudvarba, lomtalanításba, leadja az elektronikai szaküzletben, ha át tudják venni, csak ahhoz cipelni kell, meg hátha valakinek jól jön.


Talán lepukkant nyomortelepeken vannak emberek, akiknek nincs tévéjük, se így nekik talán jó lehet, de hát oda szállítani...


Egy a lényeg, nincs piaci értéke.

2019. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!