Ha egy Jbl Jrx 212-t egy 150W-os erősítővel hajtok meg, akkor is ki tudok hozni nagy hangerőt?

Figyelt kérdés

A hangfal RMS teljesítménye 250W (8ohm), maximum teljesítménye 1000W (8ohm). Egy olyan erősítővel szrretném hajtani, ami 8 ohmon 2x150W-ot ad le. Ez nem lenne kevés a hangfalaknak?

Köszi előre is! :)



2019. jún. 21. 08:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
36%

"dugdosás közben bemeneti brumm"

Alap,hogy bekapcsolt,és hangerőre beállított állapotban nem "dugdosunk".

Max az asszonyt dugdossuk,de ő meg nem brummog olyankor,hiszen nem egy medvét baxunk...

Jáá ?

Tetszikérteni ?

2019. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

"Senk nem mondta, hogy én írtam."

Ne röhögtess, intelligencia alapjaihoz tartozik, hogy amikor mástól idézünk, megtiszteljük annyival, hogy megjelöljük a forrást, nem lopjuk el mások szövegét, amin az dolgozott munkát fektetett bele, illetve szerzői jogok is vannak a világon.

Minimum az idézőjel, ha nem ismert a forrás. Ezt én még akkor is hozzáteszem, hogy másoltam, nehogy valaki félreértse.

Nem beszélve a lebukás lehetőségéről, de nem is az a lényeg, én szégyellném mások szövegét másolni, miközben magam is képes vagyok megírni, amit akarok.


Hihetetlen szemét módon forgatjátok ki az én mondanivalóm is.

Hiszen ezen az oldalon én magam is többször megírtam (amikor valaki pl. kisebb impedanciával akar terhelni egy erősítőt), hogy lehetséges, csak akkor jobban oda kell figyelni.

De itt nem erről volt szó, én csak arra utaltam (konkrétan az adott kérdéssel kapcsolatban), hogy ez viszont nem hátrányos, sőt még biztonságosabb is.

Valamint kifejtettem néhány gyakorlati példával, hogy miért mások a kereskedelmi szempontok. Az meg megint más kérdés, hogy valaki otthon mit csinál, saját felelősségére. Kit érdekel, hogy mit csinálsz, ez már a te dolgod, hogyan nyírod ki a cuccaid.

Ezen rugóznak azóta is a rosszindulatú hülyék, akik szöveget értelmezni képtelenek.

Nem veszik észre, hogy buta ködszurkálás, amit művelnek.

2019. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Morzsi007 ***** válasza:
Nyugi, ez a szakmabélinek hitt valaki alig várja, hogy okoskodjon és megmutassa másoknak, milyen hülyék. A stílusából megismerem majdnem ninden elektrónikával kapcsolatos kérdésnél jelen van és oltogat másokat. Másnak is meggyűlik vele a baja. Örülök, hogy többen egyetértetek velem, mármint a kérdés megválaszolására gondolok itt és ezzel a suttyóval kapcsolatban is. Tetszik érteni?
2019. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, most nagyon megsértettél, profi okoskodóként.

Elvégre a tanulóimat is szoktam "okítani".

Csak azért megbecsülés jár.

Ezen az oldalon meg bármikor akadnak olyan "egyszerű" figurák, akiket nem lehet komolyan venni, primitívségükkel elárulják magukat.

Aki nem szégyelli magát, még lebukás után sem, szöveget lop másoktól, mert neki nem telik az agyi kapacitásából, ennyire buta...

2019. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Morzsi007 ***** válasza:
Téged nem lehet megsérteni, Te egy kretén vagy, aki itt èl a gyakorikérdések oldalon, mert itt szóba állnak veled, mert muszáj. Te egy elbukott ember vagy, akit a tanulói sem szeretnek, akinek nincs senkije és itt próbálod magadnak bizonygatni, hogy-“ minden rendben van, semmit nem rontottam el az életben”.Gondolod itt lehetsz valaki, de te a buta, arrogáns stílusoddal akarsz kitörni, amivel nem jutsz messzire..A hozzászólásaid már rég nem arról szólnak, hogy segístd a kérdezőt, hanem arról, hogy oktatni akarsz, meg beleáklni a válaszolókba. Nem kell, köszönjük, menj az oskolába, aztán oktasd a gyerekeket. Részemről ennyi, majd még találkozunk úgy is. :)))) idóta lúzer
2019. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 Morzsi007 ***** válasza:
Te könyvtár, ruhatár szakos, molyszagú tanár úr vagy, menj mert becsöngettek, muhahaha. Annyira gerinctelen vagy, hogy még egy buta nevet sem tudsz magadnak adni, ha már esszéket irogatsz mindenkinek. Szánalmas vagy és jelentéktelen. Pff
2019. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Pont ezért nem tudsz megsérteni, mert ezek a képzelődések egyrészt viccesek és a valósághoz természetesen semmi közük.

Másrészt én az ilyet betegesnek is tartom, negatívnak és rosszindulatúnak, amikor valaki minden alap nélkül csak úgy fantáziál.

Mi több, műszaki emberhez méltatlan is, mert komoly ember tényekre támaszkodik ebben a szakmában.

Mi több, még azt is tapasztaltam, hogy amikor ebben a szakmában intuitív jellegű képességekre lenne szükség, a negatív, hibás gondolkodású ember eleve rossz irányokba indul el, hülyeségeket néz be a fejébe még egy hiba lehetséges forrásáról, vagyis a fizikáról is.

Lényeg, amikor valaki már ilyen beteges képzelgésekkel égeti magát, az nem rám nézve sértő, hanem csak önmagát állítja be szánalmasnak. De ezt nem érzi az ilyen, mert nem gondolkodik reálisan, buta szegény.

2019. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Morzsi007 ***** válasza:

“Mi több, műszaki emberhez méltatlan is, mert komoly ember tényekre támaszkodik ebben a szakmában“


Így van, tapasztalatból írtam az első válaszomban, hogy nagyobb erősítőt használjon, mint a hangfal teljesítménye (RMS), ezzel jobban kihasználható a hangfalban rejlő képesség.

2019. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

#28

Jól van már, kit érdekel a hülyeséged, egyelőre te itt csak szégyellhetnéd magad, hogy arcátlanul ellopod mások szövegét.

Idézőjel nélkül, forrásmegjelölés nélkül. Ez egyszerűen bunkóság.

Hihetetlen, mekkora vastag bőr van egyesek képén.

2019. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
53%

Azt az önsajnáltatós jólmegmondós nagyegós depressziós kutya istenit neki....

Név és arc nélkül ugatni másokra nem bunkóság,hanem gyökérség....

Ha már az inteligenciáról beszélünk,meg oktatunk,meg stb...

Egy olyan ember ne pofázzon semmit aki nem meri vállalni,hogy kicsoda ő egyáltalán.

Múltkor még céged volt,és az alkalmazottaid dolgoztak helyetted ezért marhára ráértél netezni egész nap.

Most meg még tanár is vagy..

De ha megkérnek,hogy mutatkozz be,mond meg a céged nevét,mond meg az iskola nevét ahol tanítasz állítólag akkor egy jó nagy terelés a válasz,mert nem mered felválalni magad...

Nem mindegy,hogy egy elismert és valós személyről van szó,vagy csak egy skrizofén beteg kitalált személyisége pofázik a monitor mögé bújva...

Mert mint írtam egy normális ember nem fekszik rajta egész nap a gyakorikérdéseken,hogy magát sajnáltassa ha úgy sül el a dolog....

Főleg nem egy tanár akinek még válalkozása is van,meg még ki tudja mi,,,,kamu duma...

Ja....

2019. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!