Ha egy Jbl Jrx 212-t egy 150W-os erősítővel hajtok meg, akkor is ki tudok hozni nagy hangerőt?

Figyelt kérdés

A hangfal RMS teljesítménye 250W (8ohm), maximum teljesítménye 1000W (8ohm). Egy olyan erősítővel szrretném hajtani, ami 8 ohmon 2x150W-ot ad le. Ez nem lenne kevés a hangfalaknak?

Köszi előre is! :)



2019. jún. 21. 08:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"Most meg még tanár is vagy.."

Erről beszélek, te is azt képzelsz be a beteg fejedbe, amit a rosszindulatod éppen diktál, úgy forgatod ki a szavaim. Holott én nem írtam, hogy tanár lennék.

A vállalkozásomban vállalok tanulókat is, ennyi.

Szerencsétlen...

2019. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen vállalkozásod van, ugye nem erősítőket gyártatsz a tanulókkal?
2019. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Úgy forgatom ki a szavaidat,ahogy te másokét.

Kapaszkodjál csak mindenbe amibe lehet,nehogy másé legyen az utolsó szó.

Mint egy kis hülye hisztis gyerek aki nem bírja a negatív kritikákat.

Veled csak összeveszni lehet,ezért is bújsz monitor mögé mert ott nem tudnak fizikailag is bántani...

Pár jelentkező lenne az biztos....

Te egy nagyon furcsa figura vagy,az biztos...

És még mindig nem ismerünk téged..

Ha ekkorába vagy,akkor fel is kellene mutatni pár dolgot ami hiteles,és nem csak itt osztani az észt..

Lehet nagy ember vagy, de akkor mutasd meg amit eddig tettél és elértél..

És ne név meg arc nélkül mert az nem hiteles...

Az,hogy egy mezei ember ide írogat név és arc nélkül az egy dolog,de aki ekkorában van mint te annak valamit fel is kéne mutatni...

És persze nem csak az,hogy leírom az önéletrajzom azt kész mert az csak egy írás egy névtelen,arctalan embertől...

2019. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
53%

Annyira primitívek vagytok, ahogy magatokból indultok ki, sekélyes világotokból kinézve el sem tudjátok képzelni, hogy mik vannak máshol, másnál.

Szerencsétlen lúzerek...

2019. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Aha,,akkor képzeljük el..

Jó duma,már megint,de tényleg.

Ezt mondom,lett kérdezve valami,azt jött egy terelő duma,hogy képzeljétek el..

Az nem semmi gyerekes duma,mint az oviban..

Képzeld el apukámnak Ferrari-ja van bibibííí..

Csak az oviba nem mer eljönni vele,és azért jön inkább a szakadt ladával ám,,de tényleg..

Te valami nagyon elmebeteg vagy,aki remegő kézzel várja a következő hozzászólást baz+..

Kértem,hogy mutatkozz be,mutasd meg ki vagy,mire ez a nagy arc !!

Ennyire se vagy képes te bujdosó pimaszkodó seggarc..

Aztán írjál vissza,mert tiéd kell legyen az utolsó szó,hogy mások is lássák,még-nagyobb seggarc vagy...

2019. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Morzsi007 ***** válasza:

“Annyira primitívek vagytok, ahogy magatokból indultok ki, sekélyes világotokból kinézve el sem tudjátok képzelni, hogy mik vannak máshol, másnál.

Szerencsétlen lúzerek...”


Hát el tudom képzelni, de nem akarom tudni mi van nálad, főleg nem a fejedben.

Mindenhol akad ilyenfajta önelégült bar0m, aki csak a monitoron keresztül mer megnyilvánulni, de ott olyan szinten, mintha ezen múlna az élete. Régen az Origo-s hozzászólásoknál is volt hasonló kaliberű ember, akit mindenki ismert, mert beleállt minden hozzászólóba.

Te vagy az az ember, aki itt mindenkit helyre akar tenni, az utcán meg lehajtott fejjel sietsz, nehogy megszólítsanak. Elfogadom a negatív vagy építő jellegű kritikát, de ha lenéznek és hülyének állítanak be, azt már nem.!.

2019. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Ezt már tisztáztuk, a privát szférához mindenkinek joga van, ez egy anonim oldal, ahol még a "Morzsi" név sem név. Tehát arra is nevetséges hivatkozni.

Ilyen nevet én is tudnék mutatni bármikor.

Interneten rengeteg beteg és primitív ember van, akik vissza tudnának élni az adatokkal. Már az, hogy ilyet magyarázni kell valakinek, önmagában is szánalmas.

Ugyanakkor nekem nem is kell bizonyítani semmit, aki nem hiszi, az nem hiszi, kit érdekel. Hülyék kedvéért felvázoltam, hogy idióta fantáziáik helyett visszarugdossam őket a valóságba, de úgyis tudom, hogy reménytelen, hiszen jól ismerem ezt a beteg, képzelődő típust.


Mindamellett én nem szoktam lenézni senkit, csak amikor ilyen helyeken szemétkedést tapasztalok, azt nyilván megvetem és honorálom, hiszen mire vergődik, aki buta, meg ostoba, nem normális, magából indul ki, gyerekes elképzelései vannak stb.

2019. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Morzsi007 ***** válasza:

De a tiéd nem szakmai vélemény, csak laikus kitaláció.

Amellett szakszerűtlen és kártékony is.

2019. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

# 38

Majd te úgyis bemásolsz valami szakmaibbat, idézőjel nélkül. Tudod, mintha magad írtad volna.

Egyébként igen, hozzátok hasonló esetekből pszichiátriai tanulmányt lehetne írni, van elég tapasztalatom, ilyen téren is.

Nyilván én vagyok a hülye, hogy ilyen negatív figurákkal szóba állok, de valamilyen szinten ez is tud tanulságos lenni. Nem csak kártékonyak, néha hasznos idióták...

2019. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Morzsi007 ***** válasza:
Amit bemásoltam, ugye azt nem én írtam, szóval az is egy laikus hozzánem értő nem szakmabeli. Le van írva, hogy az okoskodó idióták, is mint Te vagy megértsék, miért nem jó kisebb erősítővel hajtani egy nagyobb teljesítményű hangfalat. Ha feltekered a hangerőt, na az lesz kártékony, mint ahogy az is, hogy itt vagy ezen az oldalon. Ekkora 5eggarccal még nem találkoztam, mint Te.
2019. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!