Mi a vortex v32zs40dc tv távirányító kódja? (4 számos) elromlott a távirányító és univerzálissal akarom helyettesiteni az eggyik pillanatban müködött a másikban nem

Figyelt kérdés
nem tört el nem folyt bele az elem nem kopott el alig használtuk belül szép tiszta nincs sérülés relytély

2019. jún. 24. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, azokat a kódszámokat az univerzális távszabályzó gyártója csak a saját gyártmányához találja ki.

Másik gyártó más számmal azonosítja ugyanazt, vagyis ezeknek semmi közük egymáshoz.

A szokásos távszabályzók a kínai Vortexet nem is viszik általában, de ennek ilyenkor az a módja, hogy lefuttatod a teljes keresést, már csak a megnyugvás kedvéért.

Így legalább rájöhetsz, hogy biztosan nincs az adatbázisában ilyen kód.

Kamerába világít a régi?

2019. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kamerába nem világit
2019. jún. 24. 14:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor multiméterrel le kell követni a tápfeszültség "haladását", IR LED forrasztását ellenőrizni stb.
2019. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tv szerelők foglalkoznak ilyennel?
2019. jún. 24. 15:01
 5/14 Szirty ***** válasza:

"Ez nem így működik, azokat a kódszámokat az univerzális távszabályzó gyártója csak a saját gyártmányához találja ki."


Az nem lehet hogy az univerzális távirányító lényege éppen az hogy többféle gyártó többféle készülékéhez használható?

:)

2019. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Az nem lehet hogy az univerzális távirányító lényege éppen az hogy többféle gyártó többféle készülékéhez használható?"


Komolyan, szerintem fogalmad sincs, miről volt szó. Próbálj talán szöveget értelmezni, még neked is sikerülhet.

Próbálj legalább ideiglenesen úgy hozzáállni, mintha nem te lennél itt a szirti troll és nem akarnád kényszeresen hülyének nézni a másikat.

2019. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szirty ***** válasza:

Normálisan kérdeztelek, de csak kibújt a szög a zsákból.

Szerintem rosszul fogalmaztad a választ, mert félreérthető. Ezért írtam.


Nem nagyon fárasztó folyton belépni a kamu regisztrációiddal és folyton felpontozgatni a saját válaszaidat? :)

2019. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Normálisan fogalmaztam, csak te magyarázod félre, mert ilyen negatív és rosszindulatú a gondolkodásod.

Meg direkt élvezed, hogy kötekedhetsz.

Sivár lelkületre vall, de leszerepeltél itt már számtalanszor, mint az oldal egyik rákfenéje.

Jelenleg ez az egy regisztrációm van, arról pedig nem tehetek, hogy eleinte magas százalékról indul.

Majd később úgyis esik lefelé, ahogy egyre több a hozzászólás és csökken a pozitívok aránya, ez így szokott működni.

Szemétkedj mással...

2019. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szirty ***** válasza:

Nem hiszem hogy meg fogod érteni (mert nem akarod) de a válaszod úgy is érthető, hogy pl. a Panasonic gyártó által gyártott univerzális távirányító csak a Panasonic gyártó által gyártott készülékekhez használható (mert csak azokhoz tartalmaz kódokat).


Te meg nyilván azt akartad közölni hogy a kódrendszer egyedi (a távirányító gyártójától függő) mert a készülék alatt a távirányítót értetted nem azokat a készülékeket amikhez használható.


De rohadt szemét vagyok hogy ezt leírtam ugye?

2019. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szirty ***** válasza:

"Jelenleg ez az egy regisztrációm van, arról pedig nem tehetek, hogy eleinte magas százalékról indul."


Természetesen. Erre több jel is utal.

2019. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!