Mi a vortex v32zs40dc tv távirányító kódja? (4 számos) elromlott a távirányító és univerzálissal akarom helyettesiteni az eggyik pillanatban müködött a másikban nem

Figyelt kérdés
nem tört el nem folyt bele az elem nem kopott el alig használtuk belül szép tiszta nincs sérülés relytély

2019. jún. 24. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, csak egy kényszeres kötekedő vagy, aki olyanokat magyaráz bele a szavaimba, ami nagyon erőltetett és kínos is rád nézve.

Hogy pont azzal kötekedsz, aki már beégette az arcod többször is és ennyire nem bírod megemészteni, hogy kínodban belekötsz már mindenbe.

Normális ember ilyeneken átsiklik és inkább keres olyan témát, ahol tudásból adhat át valamit.

Neked ez nem nagyon megy, sőt vagy annyira irigy, hogy amikor én adok át tudást másoknak, van képed "okoskodással" vádolni, ami röhejes is, amikor szándékosan okoskodtam éppen, akkor aztán jól megmondtad...

Hihetetlen, hogy milyen eltorzult figurák vannak...

2019. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Természetesen. Erre több jel is utal."

Komolyan azt hiszed, hogy én vagyok itt mindenki?

Képzeld, vannak mások is, akik elektronikai kérdésre válaszolnak, néha olyan is, amit magam is írhattam volna.

Ennek ellenére nem én írtam, de ez már beteges, hogy miket képzelsz.

Megint teleszemetelni több kérdést is a hülyeségeid miatt, ritka egy ártány vagy.

2019. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
szétszedtem a távirányitot és találtam benne egy számot létezik hogy az?
2019. jún. 25. 12:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Az IR-kódoknak nincs egységes azonosítószáma, semmiféle formában.

De ezt én is többször eljátszottam már, megfogtam az univerzális távot és addig nyomogattam automatikus kódkereső módban, míg reagált a készülék.

Előfordul, hogy több száz gombnyomás, de ki lehet bírni, már rég lenyomhattad volna és kész, le van zárva az ügy.

Ha nem reagál, akkor meg ennyi volt, nem alkalmas hozzá. Amikor az adatbázis végére ér, szokott jelezni dupla villogással vagy valahogy.

Utána még elkezdheted az elejéről, hogy azok se maradjanak ki.

2019. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!