Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan autóba való...

Létezik olyan autóba való aktív hangfal, amit nem kell az akksihoz kötni az áramellátásért, hanem pl. a szivargyújtóról lehet üzemeltetni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyiket rákötheted.

Nekem is arra van kötve a rádió és az erősítő, ha nem is pont oda, hanem a szivargyújtó biztosítéka után.

2019. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
Ha nagy a teljesítmény igénye, akkor nem kötheted a szivargyújtóra mert az nem bírja el...
2019. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor is rákötheti, legfeljebb nem bírja el, kinyomja a biztosítékot, ha jobban feltekeri a hangerőt. Nem emlékszem, nekem 15 vagy 20 A-os biztosítékról megy, de még nem sikerült kinyomni és döngetni is lehet.

Egyébként én is rátértem volna a folytatásban a további részletekre, de ahhoz kellene valami folytatás (kérdezői reakció), hogy mit is akar voltaképpen. Ha eleve szivargyújtóban gondolkodik, talán nem lehetnek akkora nagy igények.

2019. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kis teljesítményű,mezei beépített erősítős mélynyomó. Nincs nagy igényem, egy kisteherautóba kell,ami csatlakozik belőle piros és sárga vezeték,ezeket nem tudom hogy hozzam össze, hogy ne az akksihoz kelljen kötni. Szivargyújtóról hogy üzemeltessem? Köszönöm
2019. júl. 11. 04:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Rádiónál szokott lenni piros (kapcsolható pozitív) és sárga (állandó pozitív a memóriához).

Aktív sugárzónál és erősítőknél piros (fix pozitív) és kék (kapcsolójel).

Negatív / test: fekete.

Tehát ez így nem áll össze, adj valami konkrétabb típust, információt, képet, valami érthetőt.

2019. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!