Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen stereo erősítőt vegyek...

Milyen stereo erősítőt vegyek max 300. 000 forintig PIO S-710 hangfalhoz, max 2x150W teljesítményig?

Figyelt kérdés
Olyan hi-fi stereo erölködőt keresek (a fentieken túl), amin van sub bass kimenet, phone bemenet, táviránytó. Enyi pénzért azért már lehet jó ki cuccokat venni, csak nincs tapasztalatom, hogy melyik lehet jó nekem. Szép, részletező hangot várok komoly és könnyű zenében egyaránt. A hangfalaim nagyon szépen tudnak szólni, de a mostani 5.1 Technics gyenge hozzájuk. Várom segítségeteket.

2019. júl. 21. 19:00
 1/5 anonim válasza:
2019. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
0,5% teljes harmonikus torzítás nagyon rossz. Lehet, hogy egy nulla kimaradt? De az meg túl jó lenne enniyért. z nem annyira jön be nekem, bocs.
2019. júl. 23. 20:53
 3/5 Isti1976 ***** válasza:

Ez egy jó vétel, most nagy sláger és még olcsóbb is;


[link]


2x90W 4ohmon THD 0.02%, mondjuk nem tudom milyen mérési módszerrel.


Van hozzá egy külön teljesítmény erősítő, kb még 1x ennyibe kerül, az oldalukon megtalálod, azzal ezt hídba lehet kötni és akkor kb 2x180W 4ohmon, szóval bővíthető ha később több kraft kell.


Minden fórumon dícsérik.

2019. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Isti1976 ***** válasza:

...illetve ha szereted a meleg, csöves hangzást, akkor ez az erősítő (ennél 2-vel nagyobb volt nekem a szériából) nagyon-nagyon jó;


[link]


Meg fogsz lepődni, milyen hangja van. Ennél a THD max teljesítményre van megadva, a normál használatkor kb 0.05%.


Ha szoktál rádiót, TV-t, viszonylag rossz minőségű felvételeket hallgatni, azokat is elég jól "feljavítja", teltebbé, hallgathatóbbá teszi.

2019. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
VÉgül egy SA 9800 lett, thd 0,009... Brutál szépen szól.
2020. márc. 4. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!