Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyáltalán legjobb barátnők...

Egyáltalán legjobb barátnők vagyunk még?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nagyon régóta ismerjük egymást, kb. gyerekkorunk óta. Alig keres, sőt, mindig én keresem, és akkor is legtöbbször nem jó neki. Sosem szakít rám időt, mióta külön iskolába járunk, (ő kolis is) van egy nagyon közeli barátnője,hülyéskednek rengeteget, nekem igaz kb. 4 hónapja azt mondta, hogy attól még én leszek mindig a legjobb barátnője, de ahhoz képest egész nyáron nem keresett eddig egyszer sem, és kb. 1,5 kilométerre lakunk egymástól. Igaz, nyáron elfoglalt, gyakorlata van,nyaralás stb, de az, hogy még nem volt ideje, semennyi a nyáron, az hihetetlen. Év közben sem találkoztunk túl sokszor, akkor is én kezdeményeztem. A ballagásomra eljött, de az utána lévő összejövetelre nem, ,mert valakinek hajat festett. Sosem keres, vagy ha én keresem, legtöbbször leráz. Azt hiszem vége, szerintetek?

2019. júl. 26. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Vege:( Ez nem legjobb baratsag mar, ez inkabb az, hogy nem akarjatok bevallani, hogy eltavolodtatok mert regota ismeritek egymast es gyerekkorotok ota legjobb baratok vagytk
2019. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tul sokat gondolsz bele. Nekem is van ilyen baratnom aki feltekenykedett is neha anno (mar benott a feje lagya) es megsertodott ha lemondtam egy talit.

Masik legjobb baratnommel evente ha 2x tudunk talalkozni.

Ez nem ettol fugg... nagyon nem.

2019. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!