Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nincs ilyen kozeli...

Miert nincs ilyen kozeli baratom/baratnom? 19L

Figyelt kérdés
Vannak barataim. Nem is keves. De egyik se az az igazi.. akinek barmit el tudnek mondani es lehetne vele hulyeskedni vagy komolyabban beszelgetni ha arrol lenne szo. Szerintem mindenki szeretne egy olyan baratot/baratnot akivel barmit lehetne csinalni es mindig ott van neki.:) jo lenne nekem is egy ilyen baratno
2019. júl. 26. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Hány éves vagy most?
2019. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Ezt komolyan kérdezted?
2019. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem, az a baj,hogy legtöbben a mai világban nem értékeli ezt a közeli barátságot. A legtöbbet csak haverokat keresnek,pl akivel egy suliba járnak hogy ne legyenek egyeüdl,meg el tudjanak menni mindenhova, de nem igénylik az igazi barátságot. Átérzem a helyzeted,pont ugyanígy vagyok vele. 19/L
2019. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok ezzel én is. Sajnos az embereknek az ilyen barátság nem fontos, mi kevesek akiknek meg igen nem igazán találjuk meg egymást.
2019. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagy szerencse kell hozzá. A Te korodban én is álmodoztm ilyen barátnőről, aztán anyám kapott egy kolléganőt, aki 12 évvel idősebb volt nálam, viselkedésre meg hasonlított. Gondolta, miért ne és bemutatott. Nos., ha nem az ő csoportjába ment volna a kolléganő, valószínűleg meg se ismeri és nem mutat így be és a 3 éven át tartó nagyon mély barátság se alakul ki.


Szóval ez szerencse kérdése.


De megértelek, bár 15 éves koromban voltak ilyen barátaim, de sulit váltottam és az új helyen nem tudtam ezeket a barátságokat megkötni. Simán elmentünk erre-arra vagy néha átmentünk egymáshoz, de nem minden témát lehetett megtárgyalni, nem volt az, hogy csak úgy valami random dolgot átküldtünk egymásnak, nem voltak közös humoros semmis sztorik, amiket más nem értett, de mi szétröhögtük magunkat, nem volt az a "szoros testvéri kapcsolat".


Amikor véget ért az a barátság igazából nem is volt bennem a vágy, hogy megint legyen egy ilyen barátnőm és azóta se érzem magam magányosnak.

2019. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés olyan mintha csak én írtam volna. Hát sajna kevés olyan ember van akiben feltétel nélkül meg lehet bízni, ezért nehéz közeli barátságos kialakítani.
2019. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, ilyen latszat baratsagokat nem tudok fenn tartani es gyakorlatilag nem is keresem ilyen emberek társaságát. En is szeretek valakivel mélyen elbeszelgetni dolgokrol. Inkabb legyen kevesebb baratom,de azok olyanok akikkel barmit meg lehet beszelni. Ilyen kocsmaban bebaszos pajtik annyira nem kellenek... egyszerűen nem igenylem az ilyen emberek társaságát. Gyakorlatilag ez az oka, hogy nem tartom olyan sok emberrel a kapcsolatot. Szoktam járni néha ilyen tarsasagba de sokszor kellemetlenul erzem magam és újabban kerulom is az ilyen helyzeteket amennyire tudom.
2019. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is nagyon szeretnék egy ilyen barátot... 20 éves vagyok és mire észbe kaptam eltűnt mellőlem az összes "igaz-barátom". Kár hogy nem létezik ilyen barátkozós oldal, nagyon szívesen megismerkednék másokkal akikkel hasonló az érdeklődési körünk... Ha találnék legalább egyvalakit, nagyon megbecsülném az biztos... Én lennék az az ember akit az éjszaka közepén is fel lehetne hívni bármilyen baromsággal. Jó lenne megosztani valakivel a dolgaimat és én is szívesen hallgatnék más emberek életéről :) L/20
2019. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. Az ilyet én is nagyon honorálnám...csak ugye minden barátkozós oldalnál amik eddig voltak másra használták, használják...
2019. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen tudom, egyszer én is megpróbáltam. Én kis naiv tényleg azt hittem, hogy nekem onnan majd barátaim lesznek:D
2019. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!