Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti haverkodnatok ilyen emberrel?

Ti haverkodnatok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Aki minden harmadik kerdesedr felrohog, hogy "ilyet meg sose kerdeztek tolem" (gunyosan). Vagy volt amikor egy megjegyzesemre reagalt ugy, hogy neki meg sose mondott senki ilyet (szinten gunyosan es nevetve). Masban is kritizalt mar es eleg gyakran valaszol flegman, ami nekem eleg szarul esik. En mar az elso ilyen utan ott akartam hagyni, de egy osztalyba jarunk es mashova nem tudtam volna ulni, mert nincs hely. jovo heten viszont mar nem lesz ilyen problemam, csak kicsit bizonytalan vagyok, h jol dontok e, nem e reagalom tul. mert mikor masokkal beszelgetek akkor vhogy nem ugy megyek haza, hogy megalazva erzem magam. mar rendesen nincs kedvem egy szot se mondani de jopofizni kell amig mellette ulok es ez duplan idegesit. a legutolso huzasa az volt, hogy egy szamomra kenyes infoval kezdett el viccelodni ami egy szintig oke is, de az osztaly tobbi tagja hallatara tette ezt (raadasul eleg sokaig), en pedig nem akartam a tobbi ember orrara kotni. nekem ezek alapjan (es mas haverjaim viselkedesevel osszehasonlitva) nem ugy tunik, mintha jo hatassal lenne ram, de bizonytalan vagyok picit. szerintetek?
2019. júl. 27. 08:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Én nem haverkodnék vele. Nem is kérdeznék tőle, nem is mondanék neki semmit.
2019. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. es szerinted (szerintetek) hogyan lehet ugy lezarni, hogy meg hetekig egy gyskorlati helyen fogunk dolgozni? ha siman megmondom, h ne szoljon hozzam abbol lehet valami bajom (teszem azt nem tartja tiszteletben, vagy elkezd beszologatni)?
2019. júl. 27. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleg ha csak levegonek nezed, nem kerdezed, nem valaszolsz csak 1-2 szavakkal. Le fog kopni
2019. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntesz, biztos lehetsz benne...
2019. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi mindenki. nagy ko esett le a szivemrol.
2019. júl. 27. 09:06
 6/9 anonim válasza:
100%

1-es válaszoló vagyok.

Csak simán levegőnek nézném. Ha beszólna, elsétálnék, vagy megmondanám neki, hogy nem érdekelnek a hülyeségei.

Ne foglalkozz vele! Nem érdemled meg, hogy olyan emberrel beszélj, aki miatt rosszul érzed magad.

2019. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetseges. A harmadik ilyen felrohogesenel es megjegyzesenel hogy “o meg nem hallott ilyet” megkerdeznem tole hogy van e barmi amit mar hallott? Mert akkor szoljon inkabb...
2019. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld. Nekem is sok ilyen ismerősöm volt.
2019. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült ma ignoralni. Köszi mindenkinek.
2019. júl. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!