Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakinek vannak szépséghib...

Ha valakinek vannak szépséghibái akkor muszáj őt mindennap emlékeztetni erre?

Figyelt kérdés

Például beesettebb arc, fáradt szemek, ferdébb orr stb.

Az emberek hasznosnak vélik emlékeztetni az illetőn személyt napi rendszerességgel?

Vagy milyen idíttatásból teszik ezt? Azt gondolják, hogy az illető személy lehet nem tud róla, ezért jó ha tudatják vele, hiszen fontos tudnia ezekről a hibákról?

Vagy miért? Tudni szeretném mi játszódik le az emberek fejében amikor kimondják a másik külsejére vonatkozó negatív véleményüket teljesen kéretlenül.


2019. júl. 27. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, bár még nem észleltem ilyet a környezetemben.
2019. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A saját önbizalmukat akarják erősíteni azzal, hogy más hibáit előtérbe helyezik. Általában olyan hibát említenek, ami rájuk nem jellemző, ezáltal magasabb rendűnek érezhetik magukat a másiknál.


Ezt a magyarázatot korrektnek tartom. Szerencsére én nem vagyok ilyen. Úgyhogy csak ezt a megállapítást tudom én is elfogadni magyarázatként.

2019. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pupusz ***** válasza:
100%
Felsőbbrendűnek, különbnek érezhetik magukat attól, ha más hibáira fókuszálnak. A saját hibáikat így söprik a szőnyeg alá, hogy mások hibáival vannak elfoglalva. Lelki nyomorultak.
2019. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valakinek szóvá tenném, hogy beesett az arca, fáradtabb a szeme, akkor az aggódás lenne, hogy minden rendben van-e az illetővel (egészségileg, lelkileg).

A ferde orr az nem ez a kategória, de azt nem is tenném szóvá.

2019. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Nem mindig áll egészségügyi probléma ezek mögött.

2019. júl. 27. 14:09
 6/6 anonim válasza:
A tükör emlékeztet
2019. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!