Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig kompatibilis...

Ez a konfig kompatibilis lenne? Milyen ház kell ehez? Micro-ATK jó hozzá? Fikázást nem kérek, tudom hogy kisteljesítményü gép, nem kell rá emlékeztetni!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. máj. 24. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, de ezt a tápot gyorsan elfelejteném! Nem szabad ilyen olcsó tápot venni mondom ezt úgy hogy mi is újítottuk a gépet maradt benne a Codegen táp. Kb 2 hónap után én nem bírtam tovább annyira zúgott féltettem ezért vettem egy minőségibb tápegységet.

Tápegységből ezekből lehet válogatni:

FSP Hyper 500W

FSP Hexa+ 500W

FSP HYPER M85+ 550W

[link]

2019. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Micro-ATX-es házba mehet ez a táp? Neharagudj a tudatlanságomért, 15 éve nem raktam össze gépet :D akkoriban kicst más volt a helyzet :D Mondjuk csak 30 vagyok, de már ez a kihagyott idő is durva :D
2019. máj. 24. 21:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Rambol legyen 2x4 illetve a fentebb emlitett tapokbol valamelyik
2019. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy nagy számítógép szakértő. :) Nem a házzal van a gond, hanem a táp minőségével. Teljesen mindegy milyen házad van bármilyen tápot beletehetsz. Én a fent említett tápokat ajánlom, nekem a Hexa+ van már majdnem 2 éve. Viszont a Seasonic tápok is nagyon jók. 5000 Ft-ért nem kapsz normális tápot és jól gondold meg, hogy most költesz-e rá 15-20K-t vagy ha megadja magát a tápod lehet az egész gép kuka lesz. Volt már rá példa.
2019. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, megveszem, a kérdés az volt, hogy a mATX házba is belemegy e rendesen. Mert ilyen házat szeretnék. De ezek szerint igen. Azért annak idején a Pentium 3-as batárságok és az AMD meg a C2D E6400-asokhoz képest sokat változott a dolog. Anno volt a standard, batár torony és ennyi:D Mostmeg már mindenyik Micro-ATX-es :D akkor meg is rendelem. Köszönet a segítségért! SSD-m van. Egész jó, 256-os A-data. Eddig laptopokat használtam, de szeretnék valami asztalit is.
2019. máj. 24. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik házat nézted ki?
2019. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ezt. [link]
2019. máj. 24. 21:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne rendeld meg a tápegységet még. Elbizonytalanodtam, nem vagyok biztos benne, hogy jó lesz a táp micro házba.
2019. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lehet akkor az aqua-ban megkérdezem mi kell bele személyesen:D
2019. máj. 24. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Jobb lesz az, igen. Kérdezz rá nem akarok hülyeséget mondani.
2019. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!